NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY KRÁSNÉHO BYTU V 2+KK S BALKÓNEM A KLIMATIZACÍ, GARÁŽOVÝM STÁNÍM A SKLEPEM NA ULICI LIBUŠINA TŘÍDA, BRNO-KOHOUTOVICE

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY KRÁSNÉHO BYTU V 2+KK S BALKÓNEM A KLIMATIZACÍ, GARÁŽOVÝM STÁNÍM A SKLEPEM NA ULICI LIBUŠINA TŘÍDA, BRNO-KOHOUTOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0144-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  52,55 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu novostavbu nádherného cihlového bytu s balkonem a sklepní kójí, který se nachází ve třetím patře ze čtyř v novostavbě cihlového bytového domu s výtahem v jedné z nejkrásnějších brněnských městských částí v Kohoutovicích. Byt je vybaven klimatizací v obou obytných místnostech. V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost. Nedaleko se nachází potraviny Albert, Lidl, praktický lékař, optika, základní a mateřská škola, dětské hřiště, veterinární ordinace a mnoho restaurací. Nedaleko se také nachází krásná místa ideální na procházku Obora Holedná a Masarykův háj a Libušino údolí.

 

Celková plocha bytové jednotky činí 52,55 m2, z toho sklep má 2,3 m2 a balkon má 4,7 m2.

 

Dispozice bytu:

Vstupními dveřmi vcházíme do předsíně o velikosti cca 4,35 m2, kde jsou vestavěné skříně s úložným prostorem. Z předsíně je vstup do všech ostatních místností bytu. Hlavní obytnou místností je obývací pokoj o velikosti cca 22,45 m2 s velkým kuchyňským koutem, který je vybaven vestavěnou myčkou, lednicí s mrazákem, elektrickou troubou, indukční deskou a také mikrovlnou troubou. Obývací část místnosti disponuje pohovkou a obývací stěnou je zde vstup na prostorný balkon s krásným výhledem o výměře 4,70 m2. Další místností je ložnice o velikosti cca 15,15 m2, která je vybavena manželskou postelí, komodou a skříní. Poslední částí je koupelna s toaletou (cca 3,60 m2) se sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlovou skříňkou a dalšími skříňkami a také pračkou.

 

Poplatky:

Nájem činí 15.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 2.945, -Kč měsíčně. Každá další osoba 500,-Kč navíc měsíčně. Tato částka obsahuje zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.200,-Kč, zálohu na elektrickou energii ve společných prostorách domu ve výši 120,-Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 92,-Kč, zálohu na topení a přípravu TUV ve výši 950,-Kč, zálohu na elektrickou energii v dalších prostorách domu ve výši 90,-Kč, zálohu na vodné stočné ve výši 450,-Kč, zálohu na výtah ve výši 43,-Kč.

Kauce činí 35.890, -Kč.

V ceně nájmu je sklepní kóje o celkové ploše 2,3 m2.

 

Velkou výhodou toho bytu je klimatizace v obou místnostech.

Majitel nemovitosti má právo výběru nájemce.

V ceně nájmu není prostorné garážové stání pro osobní automobil, které je zpoplatněno částkou ve výši 1.500, -Kč měsíčně.

 

Byt je volný ihned a je vhodný pro jednu maximálně pro dvě osoby. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás osobně nemovitostí provedeme, či Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,