https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY 1+KK S GARÁŽOVÝM STÁNÍM A MOŽNOSTÍ UŽÍVÁNÍ ZAHRADY, BRNO – ŽIDENICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY 1+KK S GARÁŽOVÝM STÁNÍM A MOŽNOSTÍ UŽÍVÁNÍ ZAHRADY, BRNO – ŽIDENICE

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY 1+KK S GARÁŽOVÝM STÁNÍM A MOŽNOSTÍ UŽÍVÁNÍ ZAHRADY, BRNO – ŽIDENICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0043-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  33,20 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu novostavbu bytu o dispozici 1+kk s garážovým stáním, sklepní kójí a možností využití společné zahrady na ulici Gajdošova, v Brně městské části Židenice. Bytová jednotka je situována ve třetím nadzemním podlaží polyfunkčního domu „Rezidence Bohuslav 1235“.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Přibližně 900 m od bytové jednotky se nachází obchodní centrum „Stará Osada“, kde se nachází supermarket, obchůdky s různým zaměřením, lékárna, restaurace, park a dopravní uzel Stará osada. Zastávka MHD cca 120 m, lékárna cca 150 m, centrum Nová Osada cca 450 m, městský park cca 210 m, a mnoho dalšího. Například restaurace, kavárny, obchůdky s různým zaměřením, lékaři a jiné.

 

Dispozice bytové jednotky:

Vstupními dveřmi vcházíme do prostorné chodby o velikosti cca 6,50 m2, kde se nahází šatní skříň, díky čemuž nový nájemník ušetří místo v hlavní místnosti. Dále je na chodbě umístěn nástěnný věšák. Po levé straně je vstup do krásné koupelny o výměře cca 4,30 m2, která je vybavena vanou, umyvadlem, zrcadlovou skříňkou, přípojkou na pračku a závěsnou toaletou. Výhodou koupelny je keramická dlažba, díky čemuž se prostor velmi snadno udržuje. Hlavní dominantou této bytové jednotky je pokoj s kuchyňským koutem o velikosti cca 20 m2, který je orientovaný na Severovýchod. Kuchyňský kout disponuje moderní rohovou kuchyňskou linkou s lednicí s mrazákem, varnou čtyř plotýnkovou deskou, varnou konvicí a dřezem. V pokoji se nachází rekuperační jednotka, což je zařízení, díky kterému po zapnutí proudí do místnosti čerstvý vzduch, aniž by se musely otvírat okna pro větrání, a tím pádem neuniká teplo z bytu.

 

Vytápění bytové jednotky je ústřední pomocí kondenzačního kotle.

K bytové jednotce náleží sklepní kóje o velikosti cca 2,40 m2, která je umístěna v 1. podzemním podlaží polyfunkčního domu.

 

Dále k bytu patří garážové parkovací stání s délkou cca 4,80 m a šířkou cca 2,40 m, které je situované ve 2. podzemním podlaží již výše zmiňovaného polyfunkčního domu.

Jednou z mnoha výhod nabízeného bytu je možnost užívání zahrady, která se nachází v zadní části domu. Benefitem této zahrady je, že je zde opravdový klid, i když se dům nachází na frekventované ulici. Na zahradě jsou rozmístěny lavičky pro pohodlnější relaxování.

Polyfunkční dům, ve kterém se nabízený byt nachází, byl zkolaudován v březnu roku 2023. V bytě se nachází plastová okna s trojskly, v chodbě a pokoji s kuchyňským koutem je vinylová podlaha a v koupelně je keramická dlažba.

 

Celková plocha činí cca 33,20 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 30,80 m2 a užitná plocha sklepní kóje činí cca 2,40 m2.

 

Bytová jednotka je k dispozici od 1. května 2023 a je vhodná maximálně pro 2 osoby.

Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

 

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Poplatky:

Nájemní činí 11.500, - Kč měsíčně.

Služby činí 4.500, - Kč pro dvě osoby měsíčně.

Vratná kauce je ve výši 16.000, - Kč.

 

Popis lokality:

Židenice je městská část východně od centra statutárního města Brna. Pro městskou část je charakteristická řadová zástavba rodinných domů a činžovních domů, drobných živnostenských provozoven a dvě panelové sídliště Juliánov a Stará Osada.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42