https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU LUXUSNÍHO A ZÁROVEŇ PROSTORNÉHO BYTU 2+KK O CELKOVÉ PLOŠE CCA 81 m2 V RAJHRADĚ

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU LUXUSNÍHO A ZÁROVEŇ PROSTORNÉHO BYTU 2+KK O CELKOVÉ PLOŠE CCA 81 m2 V RAJHRADĚ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0124-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  81 m2

O nemovitosti

Nabízíme vám tuto exklusivní nabídku pronájmu cihlového bytu, který se nachází v Rajhradě na jedné z klidných uliček jako samostatné bytová jednotka rodinného domu. Byt je nedávno vybudovaný a působí opravdu luxusním dojmem. Velkou výhodou je, že se je částečně vybavený a v případě zájmu je možné dovybavit ložnici.

 

Celková plocha bytu činí cca 81 m2.

 

Dispozice bytu:

Vstupními dveřmi vejdeme do zádveří o výměře cca 3 m2 a prosklenými dveřmi pokračujeme do prostorné předsíně s vestavěnými skříněmi o celkové ploše cca 5,8 m2. Ve skříni je také zabudovaný elektro kotel BAXI a elektrický bojler, zajišťující ohřev bytu a teplé vody. Z předsíně vejdeme do krásné koupelny o výměře cca 6,3 m2 se sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, pračkou a WC. Z předsíně procházíme dále do haly, spojující zbytek místností o celkové ploše cca 7 m2. V zadní části bytu je místnost, která může sloužit jako šatna a její výměra je cca 3,3 m2. Výhodou ložnice o celkové ploše cca 23,5 m2 je vlastní šatna o výměře cca 3,3 m2. Obývací pokoj s kuchyní je dominantou celého bytu. Obojí je plně vybaveno. Kuchyňská linka působí opravdu luxusně, její součástí je lednice s mrazákem, sklo-keramická deska, trouba a myčka. V obývacím pokoji je trojsedačka, dvousedačka a křeslo, konferenční stolek, obývací stěna a televize, která může, ale i nemusí zůstat. V pokoji je také jídelní stůl se čtyřmi židlemi. Celková plocha této místnosti je cca 28,8m2.

Byt je vhodný maximálně pro dvě osoby. Parkování před domem je bezproblémové. Majitel má právo výběru nájemce. Majitel upřednostňuje české a slovenské občany.

 

Poplatky:

Nájem činí 14.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 4.600, – Kč pro dvě osoby. Každá další osoba bude zpoplatněna částkou 500,-kč měsíčně. Tato částka obsahuje zálohu na elektřinu v bytě ve výši 4.000, -Kč, zálohu na vodné, stočné ve výši 600, -Kč.

Kauce činí 19.100, -Kč.

 

Byt je volný dohodou, prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě.

 

Rajhrad spadá do okresu Brno – venkov, ale téměř sousedí s městem Brnem. Jeho dostupnost s okolními městy i obcemi je bezproblémová. Jezdí zde vlak i autobus číslo 504, 509, 514.

 

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,