https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU KRÁSNÉHO, PROSTORNÉHO BYTU 1+KK, BRNO – KRÁLOVO POLE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU KRÁSNÉHO, PROSTORNÉHO BYTU 1+KK, BRNO – KRÁLOVO POLE

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU KRÁSNÉHO, PROSTORNÉHO BYTU 1+KK, BRNO – KRÁLOVO POLE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0213-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  43 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám velmi pěkný a prostorný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Brno – Královo pole na ulici Mojmírovo náměstí. Bytová jednotka je umístěna ve 4. nadzemním podlaží cihlového bytového domu.

V okolí bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Vedle vchodu do bytového domu se nachází obchod se smíšeným zbožím, včetně potravin a z druhé strany vchodu se nachází příjemná restaurace. Zubní lékař se nachází cca 120 m od bytu, Gymnázium Mojmírovo náměstí cca 100 m, autobusová zastávka cca 300 m, tramvajová zastávka cca 200 m, Fakulta informačních technologií Vysokého učení technického v Brně cca 350 m, lékárna cca 200 m, drogérie cca 210 m, kulturní centrum Semilasso cca 650 m a mnoho dalšího.

 

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se nachází menší chodba o velikosti 3,87 m2, která je vybavena prostornou šatní skříní se zrcadly a disponuje vstupy do koupelny s WC a do pokoje s kuchyňským koutem. Po levé straně je koupelna s toaletou o výměře 4,32 m2, zde nalezneme pračku s vrchním plněním, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, toaletu a topný žebřík. Hlavní dominantou bytu je pokoj s kuchyňským koutem, který je o velikosti 34,99 m2. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou se spoustou místa, elektrickým sporákem se sklo keramickou deskou a troubou, lednicí s menším mrazákem a mikrovlnnou troubou. Dále v kuchyňské části je jídelní stůl se židlemi. V druhé části pokoje se nachází dvojlůžko s rošty a matracemi, nočními stolky a krásnou televizní stěnou s televizorem. Velkou výhodou místnosti je francouzské okno, díky čemuž celý pokoj e prosvětlený. Tato krásná místnost je orientována na Jih.

 

Celková plocha bytu činí 43,18 m2.

 

Bytová jednotka je volná ihned a prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

 

Poplatky:

Nájemné činí 11.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 3.113, -Kč pro jednu osobu, každá další + 500, -Kč. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na elektřinu v bytě ve výši 1.000, -Kč, záloha na vodné, stočné ve výši 500, -č, záloha na dodávku tepla ve výši 700, -Kč, záloha na ohřev TUV ve výši 423, -Kč, záloha na úklid společných prostor ve výši 160, -Kč, záloha na údržbu a provoz výtahu ve výši 80, -Kč a záloha na elektřinu společných prostor ve výši 250, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 28.226, -Kč, je možné uhradit na dvakrát.

 

Byt je vhodný maximálně pro 2 osoby, majitelé preferují zájemce bez domácích zvířat.

Majitelé s vyhrazují právo výběru nájemce.

  

Popis lokality:

Královo Pole má výrazně městský charakter, převažují zde několikapatrové domy, ale ne rozsáhlé panelové sídliště. V této Brněnské části sídlí fotbalový klub Zbrojovka, dále se zde nachází Technické muzeum, Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity, nákupní centrum s minigolfem a mnoho dalšího.

Královo Pole patří mezi vyhledávané čtvrti, dík svému umístění blízko centra Brna.

  

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42