https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 2+KK S BALKÓNEM A VELKOU TERASOU O CP cca 66,9M2, BRNO-BYSTRC | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 2+KK S BALKÓNEM A VELKOU TERASOU O CP cca 66,9M2, BRNO-BYSTRC

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU BYTU 2+KK S BALKÓNEM A VELKOU TERASOU O CP cca 66,9M2, BRNO-BYSTRC

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0106-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  66,9 m2
Terasa:  ano
Balkon:  ano

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný byt s dispozicí 2+KK s velkou terasou, jedním balkonem a sklepem, nacházející se ve druhém patře terasového bytového cihlového domu, na okraji zastavěné části města, v těsné blízkosti přírody, v klidné ulici Adamcova, v městské části Brno-Bystrc, okres Brno-město.

Bytový dům je posazen v mírném svahu do udržované vzrostlé městské zeleně. V okolí domu se nachází další obytná zástavba s dostatkem městské zeleně a v těsné blízkosti přírodní památky „Pekárna“. Dále jsou nedaleko Základní škola Vejrostova, gymnázium Brno-Bystrc, sportovní a fotbalové hřiště, Dům dětí a mládeže Bystrouška, fitness-centrum, čerpací stanice Shell, nedaleký supermarket Albert, další obchody, restaurace a služby, aj.

Bytový dům má oplocenou a uzavřenou předzahrádku s hlavním vstupem. Přes tento prostor projdeme k hlavnímu vchodu do bytového domu, za kterým se nachází centrální chodba se schodištěm. Nabízený byt se nachází v posledním 3.NP. Na tomto patře se nachází pouze dva byty.

 

Dispozice:

Za vstupními dveřmi do bytu se nachází prostorná chodba s vestavnými skříněmi o výměře cca 6,1 m2. Z této chodby jsou vstupy do obou pokojů a také do koupelny s WC.

Obývací pokoj o celkové ploše cca 27,5 m2 je prostorný a prosvětlený díky velkému oknu s francouzským oknem se vstupem na terasu. Terasa nabízí k využití plochu s výměrou cca 10 m2 k posezení se dvěma křesli u kulatého stolku a nabízí také překrásný výhled na okolní přírodu. Obývací pokoj je dále vybaven konferenčním stolkem, nízkými skříňkami a nástěnnými skříňkami. Kuchyňský kout, který navazuje barovým posezením a praktickou kuchyňskou linkou ve tvaru písmene „U“. Kuchyně je vybavena velkou pracovní deskou s navazujícím barovým posezením ke stolování, dále kuchyňskou linkou s plynovým sporákem s troubou na pečení, velkou digestoří, vestavnou myčkou nádobí a dřezem a dostatkem úložného prostoru v praktických skříňkách.

Z chodby je dále vstup do samostatného pokoje – ložnice o výměře cca 16,3 m2 s velkým oknem, kde je k dispozici velká šatní skříň, manželská postel s roštem (bez matrací) a nočními stolky a také praktická komoda. Z ložnice je také samostatný vstup přes francouzské okno na malý rohový balkon se zábradlím o výměře cca 1,1 m2.

Koupelna o výměře cca 3,9 m2 je vybavena vanou, umyvadlem a WC. K dispozici je zde mj. kvalitní automatická pračka zn. SIEMENS.

Obývací pokoj s kuchyní je vybaven také automatickou klimatizací zn. HITACHI, což oceníte zejména v horkých letních měsících. Samozřejmostí je domácí telefon se zvonkem a otevíráním vchodových dveří.

Součástí bytu je přípojka elektřiny 230 V a zemního plynu. Topení v bytě je ústřední pomocí plynového kombinovaného kotle. K dispozici je teplá a studená voda napojená na městský vodovod a napojení kanalizace.

Součástí pronájmu je i prostorný sklep o výměře cca 2 m2, který se nachází v prvním podzemním podlaží bytového domu.

 

Celková výměra bytu je 66,9 m2. Z toho terasa má výměru cca 10 m2, balkon má výměru cca 1,1 m2 a sklep cca 2 m2.

 

Nájem a poplatky:

Nájem 16.000, -Kč za měsíc.

Poplatek za služby je 653, -Kč, -Kč za měsíc pro dvě osoby, každá další osoba za příplatek 400, -Kč za měsíc. Částka ve výši 653, -Kč obsahuje zálohu na vodné stočné ve výši 520, -Kč, zálohu na společnou elektřina v dome ve výši 13, - Kč a zálohu na úklid v dome ve výši 120, -Kč.

Elektřina a plyn se přepisují na nájemce.

Kauce je stanovena na 33.400, -Kč. (Kauci je možné uhradit ve dvou splátkách).

 

Majitel má právo výběru nájemce.

Odměna RK je jedna měsíční platba.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu, klíče máme v RK!

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42