NABÍDKA PRODEJE NÁDHERNÉHO BYTU V OV 1+KK S TERASOU, BRNO – BYSTRC

CRGBytyNABÍDKA PRODEJE NÁDHERNÉHO BYTU V OV 1+KK S TERASOU, BRNO – BYSTRC

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0135-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  41,40 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  C - úsporná, nízkoenergetická

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi exklusivní byt s velkou terasou, který se nachází na ulici Černého, ve vyhledávané lokalitě Brno – Bystrc.

Byt byl zbudován jako půdní cihlová nástavba na panelovém domě v roce 2007 a nachází se v pátém patře z šesti bytového domu s výtahem. V době nástavby došlo ke kompletní revitalizaci domu včetně stupaček, oken, zateplení domu, fasády, nového výtahu, úpravy interiéru domu. Po celou dobu byt vlastní jeden majitel, který také při výstavbě nechal pozměnit příčky tak, že je zde téměř samostatná místnost sloužící jako ložnice, je tu prostor zvlášť na pračku i šatnu.

Celková plocha nemovitosti činí cca 41,40 m2 včetně terasy cca 8,64 m2 a sklepu cca 3 m2.

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se ocitneme na chodbě o velikosti cca 2,82 m2, ze které se vchází do hlavní místnosti v bytě, která je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní o celkové ploše 18,93m2. Je zde výklenek na šatnu a také na pračku. Za kuchyní se nachází spací kout o celkové ploše cca 4,63m2, který majiteli poskytuje maximální soukromí a klid. Po celé šířce bytu vedou velká okna, která jsou zakončena dveřmi vedoucími na nádhernou terasu o celkové ploše cca 8,64m2. Na terase i ve všech oknech jsou látkové rolety, zajišťující případné zastínění bytu i terasy. V koupelně, která má cca 3,38m2 je sprchový kout, umyvadlo, WC a otopný žebřík. Baterie v koupelně jsou značky Grohe.

 

Měsíční náklady na bydlení jsou 1.583, -Kč + elektřina 740, Kč s tím, že majiteli bývá každoročně vrácen přeplatek. Vytápění je zajištěné ústředním topením dálkově.

 

Parkování je před domem bezproblémové. Velkou výhodou je velmi blízká zastávka autobusu číslo 50, 52 a trolejbusu číslo 30.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás vezmeme na prohlídku či zodpovíme Vaše dotazy. Prohlídky mohou být dle dohody.

Městská část Brno – Bystrc se nachází na severozápadním okraji města Brna. Počtem obyvatel se řadí k největším městským částem města Brna a svou rozlohou 27,24 km² je částí největší. Pro svoji atraktivní polohu v sousedství Podkomorských lesů a Brněnské přehrady je vyhledávanou lokalitou nejen pro klidné bydlení, ale především pro volno-časové aktivity obyvatel města.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,