https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PODNÁJMU LUXUSNÍHO BYTU 1+KK, BRNO – STŘED | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PODNÁJMU LUXUSNÍHO BYTU 1+KK, BRNO – STŘED

CRGBytyNABÍDKA PODNÁJMU LUXUSNÍHO BYTU 1+KK, BRNO – STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0123-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  35 m2
Energetická náročnost:  D - méně úsporná

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout útulný, částečně zařízený byt, který se nachází v multifunkčním objektu v centru Brna – Rezidenci „Palác Kobližná“ s denní recepcí a upraveným sdíleným vnitroblokem. Zde najdete zahradu s jezírkem a kavárnou. V budově se nachází exklusivní byty, banka i komerční prostory, vše v maximální kvalitě.

 

Byt, který Vám nabízíme má celkovou plochu cca 35 m2.

 

Nachází se v pátém nadzemním podlaží cihlové budovy s několika výtahy. Jedná se o krásný, moderní, částečně zařízený byt s dálkovým vytápěním, který je plně vybaven nejnovějšími technologiemi.

Dispozice bytu:

Vejdeme do vstupní chodby bytu o celkové ploše 8,8 m2, ve které se kromě zrcadla nachází výborně dispozičně vyřešené vestavěné skříně s velikým úložným prostorem. Z této vstupní chodby je dále vstup jak do koupelny o výměře 5,9 m2, tak do dominanty celého bytu – obývacího pokoje s kuchyňským koutem o celkové ploše 20,4m2. Zařizovací předměty v koupelně s velkoformátovou dlažbou jsou značky Villeroy&Boch. Nachází se zde velké prosvětlené zrcadlo, umyvadlo, walk-in sprchový kout, toaleta a také elektrický nástěnný ohřívač ve formě žebříkového radiátoru a přívod na připojení automatické pračky.

Co se týče vybavení obytné části bytu, je zde luxusní, na míru vyrobena německá kuchyňská linka s vestavěnými spotřebičemi značky Elextrolux, konkrétně pečící trouba včetně pečících plechů, indukční varná deska, odsavač par, mikrovlnná trouba, vestavěná myčka, lednice Electrolux s mrazákem no-frost, barový jídelní stůl.

Podlahy jsou vinylové, krásné, zcela nové. Součástí vybavení bytu jsou i bezpečnostní dveře a videotelefon. V domě je kamerový systém zajišťující maximální bezpečí osob v nemovitosti fungujících. Vstup do domu je na čipovou kartu.

  

Hlavní devizou této bytové jednotky je pohled z oken do vnitrobloku, tedy do naprosto klidné části domu, a ne do hlavní ulice Kobližná. Okna jsou před sluníčkem a světlem chráněna zcela novými žaluziemi. Příprava na jednoduché pověšení závěsů nebo záclon je již také provedena.

Jedná se tedy o byt v samém středu města Brna, ale přitom svému obyvateli zajišťující maximální pohodlí a klid.

 

Poplatky:

Nájem činí: 14.000, -- Kč měsíčně.

Služby činí: 2.000,-- Kč měsíčně pro jednu osobu; každá další osoba: + 500,-- Kč měsíčně. K vyúčtování služeb dochází 1x ročně. Tato částka obsahuje zálohu Kč 445,-- na elektrickou energii v bytové jednotce; zálohu Kč 300,-- na dodávku a spotřebu vody; zálohu Kč 350,-- na ohřev TUV; zálohu Kč 550,-- na dodávku tepla; zálohu Kč 43,-- na úklid společných prostor domu; zálohu Kč 87,-- na provoz výtahu; zálohu Kč 43,-- na společnou elektrickou energii; zálohu Kč 87,-- na poplatek za správu a zálohu Kč 95,-- na ostatní služby.

Kauce činí: 20.000, -- Kč

 

Hledáte-li bydlení přímo v centru Brna, v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností, a přitom v bezprostřední blízkosti historického centra tohoto města, blízko Náměstí Svobody, Zelného trhu, Hlavního nádraží, Katedrály sv. Petra a Pavla, Špilberku, a navíc s výbornou dopravní dostupností pomocí nedalekých zastávek MHD, pak je tato nabídka přímo pro Vás!

V bezprostředním okolí najdete nejen obchody a obchůdky, ale také vyhlášené kavárny, bary a restaurace, kina, divadla, banky atd.

 

Byt je k dispozici od 1. září 2023, prohlídky jsou ale možné již nyní.

Majitelé si vyhrazují právo výběru podnájemce!

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42