POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

Změna otevírací doby a Preventivní opatření „COVID-19“

CRGZměna otevírací doby a Preventivní opatření „COVID-19“


Opatření 'COVID-19'

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali o aktuálních preventivních opatřeních, ke kterým jsme přistoupili na základě současné situace v souvislosti s výskytem COVID-19 v České republice.

Od 10.5.2021 má naše provozovna opět otevřeno pro veřejnost, a to za předpokladu následujících hygienických opatření: 

 

Stále jsme pro vás také k dispozici na telefonech a emailech

PROVOZ ON-LINE NEPŘERUŠEN !

Při jednání všichni naši pracovníci používají stanovené ochranné respirátory/nano-roušky. Stejně tak prosíme o užívání stanovených respirátorů/nano-roušek všechny klienty, kteří budou jednat s našimi makléři !

Každý z našich makléřů je podrobně informován a vybaven ochrannými pomůckami a instrukcemi ohledně dodržování souvisejících stanovených bezpečnostních opatření.

V případě, že si budete sjednávat či potvrzovat schůzku s naším makléřem, je velmi pravděpodobné, že budete dotázáni na váš aktuální zdravotní stav. Pokud se z jakéhokoli důvodu necítíte dobře, naši kolegové vám rádi přesunou schůzku na jiný, nejbližší možný termín nebo si nastavíte jinou metodu komunikace. Nemusíte se obávat, že o vaši vysněnou nemovitost přijdete.

Všechny tyto preventivní kroky slouží k ochraně zdraví jak našich klientů, tak našich kolegů. I přes aktuálně ztížené podmínky však pokračujeme ON-LINE v poskytování profesionálních služeb a poradenství v oblasti pronájmu, prodeje či koupě nemovitostí s maximální péčí.

Stále jsme vám k dispozici na e-mailu info@credoreal.cz nebo na telefonu 722 455 455

Děkujeme Vám za pochopení Copyright © 2021,