POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

Změna otevírací doby! a Preventivní opatření „COVID-19“

CREDO REALZměna otevírací doby! a Preventivní opatření „COVID-19“


Preventivní opatření 'COVID-19'

Vážení klienti !

rádi bychom vás informovali o preventivních opatřeních, ke kterým jsme přistoupili na základě současné situace v souvislosti s výskytem COVID-19 v České republice.

Naše otevírací doba je aktuálně bez omezení.

Při jednání všichni naši pracovníci používají ochranné roušky !

Stejně tak prosíme o užívání roušek všechny klienty, kteří jednají s našimi makléři v uzavřených prostorech a účastní se organizovaných prohlídek nemovitostí !

Každý z našich makléřů je podrobně informován a vybaven ochranným respirátorem/rouškou a instrukcemi ohledně dodržování souvisejících bezpečnostních opatření.

V případě, že si budete sjednávat či potvrzovat schůzku s naším makléřem, je velmi pravděpodobné, že budete dotázáni na váš aktuální zdravotní stav. Pokud se z jakéhokoli důvodu necítíte dobře, naši kolegové vám rádi přesunou schůzku na jiný, nejbližší možný termín nebo si nastavíte jinou metodu komunikace. Nemusíte se obávat, že o vaši vysněnou nemovitost přijdete.

Stejně tak naši makléři za žádnou cenu nesmí poskytovat své služby v případě, že by se u nich objevily jakékoli, byť jen minimální, příznaky nemoci nebo podezření na možnost onemocnění.

Prosíme proto, abyste přijali tato preventivní opatření a respektovali je. 

Všechny tyto preventivní kroky slouží k ochraně zdraví jak našich klientů, tak našich makléřů. I přes aktuálně ztížené podmínky však pokračujeme v plynulém poskytování profesionálních služeb a poradenství v oblasti pronájmu, prodeje či koupě nemovitostí s maximální péčí.

Stále jsme vám i v této komplikované situaci k dispozici na emailu info@credoreal.cz nebo na telefonu 602 583 853

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci!Copyright © 2020,