POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

Změna otevírací doby! a Preventivní opatření „COVID-19“

CREDO REALZměna otevírací doby! a Preventivní opatření „COVID-19“


Opatření 'COVID-19'

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali o aktuálních preventivních opatřeních, ke kterým jsme přistoupili na základě současné situace v souvislosti s výskytem COVID-19 v České republice.

Naše provozovna je momentálně 'UZAVŘENA', a to od dne 1.3.2021 do odvolání z důvodu vyhlášeného nouzového stavu a mimořádného opatření vlády ČR.

Stále jsme pro vás k dispozici na telefonech a emailech - PROVOZ ON-LINE !

Při jednání všichni naši pracovníci používají ochranné respirátory/nano-roušky. Stejně tak prosíme o užívání respirátorů/nano-roušek všechny klienty, kteří budou jednat s našimi makléři !

Každý z našich makléřů je podrobně informován a vybaven ochrannými pomůckami a instrukcemi ohledně dodržování souvisejících stanovených bezpečnostních opatření.

V případě, že si budete sjednávat či potvrzovat schůzku s naším makléřem, je velmi pravděpodobné, že budete dotázáni na váš aktuální zdravotní stav. Pokud se z jakéhokoli důvodu necítíte dobře, naši kolegové vám rádi přesunou schůzku na jiný, nejbližší možný termín nebo si nastavíte jinou metodu komunikace. Nemusíte se obávat, že o vaši vysněnou nemovitost přijdete.

Všechny tyto preventivní kroky slouží k ochraně zdraví jak našich klientů, tak našich kolegů. I přes aktuálně ztížené podmínky však pokračujeme ON-LINE v poskytování profesionálních služeb a poradenství v oblasti pronájmu, prodeje či koupě nemovitostí s maximální péčí.

Stále jsme vám k dispozici na e-mailu info@credoreal.cz nebo na telefonu 602 583 853

Děkujeme Vám za pochopení Copyright © 2021,