POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

Změna otevírací doby! a Preventivní opatření „COVID-19“

CREDO REALZměna otevírací doby! a Preventivní opatření „COVID-19“


Změna otevírací doby !

Vážení zákazníci,

Vzhledem k mimořádné aktuální situaci, průběžně vyhodnocujeme rizika spojená se šířením viru COVID – 19 a neprodleně přijímáme veškerá potřebná opatření. V této souvislosti jsme byli nuceni s platností od 17.3.2020 omezit naši otevírací dobu od 9:00 do 16:00 s režimovým opatřením a s osobním jednáním za účasti pouze 2 osob.

I za těchto ztížených podmínek jsme připraveni poskytovat naše služby s maximální péčí.

Jsme vám k dispozici na emailu info@credoreal.cz nebo na telefonu 602 583 853

 


Preventivní opatření „COVID-19“

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali o preventivních opatřeních, ke kterým jsme přistoupili na základě současné situace v souvislosti s výskytem COVID-19 v České republice.

Každý z našich makléřů je informován a vybaven ochranným respirátorem/rouškou a také instrukcemi ohledně dodržování souvisejících bezpečnostních opatření. V případě, že si budete sjednávat či potvrzovat schůzku s naším makléřem, je velmi pravděpodobné, že budete dotázáni na váš aktuální zdravotní stav. Pokud se z jakéhokoli důvodu necítíte dobře, naši kolegové vám rádi přesunou schůzku na jiný, nejbližší možný termín nebo si nastavíte jinou metodu komunikace. Nemusíte se obávat, že o vaši vysněnou nemovitost přijdete. Stejně tak naši makléři za žádnou cenu nesmí poskytovat své služby v případě, že by se u nich objevily jakékoli, byť jen minimální, příznaky nemoci nebo podezření na možnost onemocnění. Prosíme proto, abyste přijali tato preventivní opatření a respektovali je. 

Všechny tyto preventivní kroky slouží k ochraně zdraví jak našich klientů, tak našich makléřů. I přes aktuálně ztížené podmínky však pokračujeme v plynulém poskytování profesionálních služeb a poradenství v oblasti pronájmu, prodeje či koupě nemovitostí s maximální péčí.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci!Copyright © 2020,