POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

Byty

CREDO REALByty

Pokud se momentálně nacházíte v situaci, kdy z jakéhokoliv důvodu potřebujete rychle střechu nad hlavou, jsme tu pro Vás, abychom Vám zprostředkovali pronájem bytu v různých cenových relacích. Jsme společnost, která zprostředkovává pronájem bytů v Brně a okolí.

Zařizování okolo pronájmu bytu není málo, ale naši odborníci jsou tu pro Vás, svoji práci mají rádi a jsou připraveni Vám se vším pomoci. Nebojte se na ně obrátit. Naši odborníci berou v úvahu vešker Vaše požadavky a přání a snaží se podle toho vybrat nejvhodnější byt pro Vás. V případě, že se neorientujete v problematice pronájmu bytů, na všechny Vaše otázky Vám rádi odpoví. Na velkém množství papírování okolo pronájmu bytu nezůstanete sami. Náš makléř za Vás vše vyřídí, bude Vás informovat o postupech, které dělá. Jediný úkol, který zůstane na Vás je podepsat za přítomnosti notáře smlouvu a vyzvednout si klíče od Vašeho bytu.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud právě potřebujete naše služby. Hledáte-li pronájem bytu, jsme tu pro Vás. Váš spolehlivý CREDO REAL GROUP a.s.

Copyright © 2020,