PRODEJ ZEMĚDĚLSKÝCH POZEMKŮ, OBEC TĚŠANY, BRNO – VENKOV

CREDO REALPozemkyPRODEJ ZEMĚDĚLSKÝCH POZEMKŮ, OBEC TĚŠANY, BRNO – VENKOV
Číslo zakázky:  cr-n-0039-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  7791 m2
Cena:  238 148 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji dvě parcely zemědělských pozemků, které se nacházejí na severovýchodní straně, směrem z obce Těšany na obec Otnice.

 

Celková plocha parcel činí 7.791 m2.

 

Nabízené pozemky jsou dvě parcely, které se nacházejí na jednom rozsáhlém mírně svažitém poli. Nacházejí se poblíž ropného vrtu, v klidné lokalitě, mimo hlavní zástavbu obce. První parcela s číslem 2231 disponuje rozlohou 4.075 m2 a druhá, s číslem 2261 má 3.716 m2. Pozemky jsou momentálně obhospodařovány jako orná půda. Příjezdová cesta k pozemkům je dobře přístupná. Z obce vede asfaltová silnice číslo 4166 a poté se po polní cestě dostaneme přímo k pozemkům. Odbočka na polní cestu z asfaltové je u bílého pomníku – křížku. Vede zde taktéž cyklostezka, která je označena žlutou tabulí. Nedaleko od nabízených parcel se nachází známý Šinkvický dvůr.

 

Těšany jsou obec v okrese Brno – venkov v Jihomoravském kraji, na rozhraní Dyjsko - svrateckého úvalu a Ždánického lesa. Žije zde přibližně 1.200 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Obec je poprvé připomínána v roce 1131, ovšem archeologické nálezy z okolí dosvědčují osídlení již před tímto letopočtem. Od roku 1666 patřila obec brněnským dominikánům. Ti vybudovali koncem 17. století jako svoje letní sídlo raně barokní jednoposchoďový zámek obdélného půdorysu. Patřil jim až do zrušení kláštera v roce 1784. Římskokatolická kaple Panny Marie na nejvyšším bodě východně od obce byla postavena politickými vězni v roce 1946–1947 jako poděkování za šťastný návrat těšanských občanů z koncentračních táborů. Nachází se nad vinohrady asi 2 km od Těšan. V barokní kovárně z 18. století je umístěna expozice kovářství a kolářství, součást Technického muzea v Brně. Obec Těšany se radí do Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, takže spojení do obce autobusy je pravidelné.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 238.148, -Kč včetně provize

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,