PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉHO POZEMKU, TĚŠANY, OKRES BRNO VENKOV

CREDO REALPozemkyPRODEJ ZEMĚDĚLSKÉHO POZEMKU, TĚŠANY, OKRES BRNO VENKOV
Číslo zakázky:  cr-n-0043-19
Typ nabídky:  prodej
Celková výměra:  4075 m2
Cena:  129 100 CZK za nemovitost
Poznámka k ceně:  Cena včetně provize

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zemědělský pozemek, sloužící jako orná půda s velmi dobrou dostupností. Pozemek se nachází v obci Těšany severovýchodně na obec Otnice v okrese Brno – venkov.

 

Celková plocha parcely činí 4.075 m2.

 

Nabízená parcela se nachází na mírně svažitém terénu po levé straně od ropného vrtu. Příjezdová cesta k pozemku je nezpevněná, ale velmi dobře přístupná jak pěšky, tak i automobilem. Nachází se mimo hlavní zástavbu obce. Pozemek je momentálně obhospodařován jako orná půda. Jedná se o parcelu s číslem 2231 v katastrálním území Těšany. Z obce Těšany vede asfaltová silnice číslo 4166 směrem na obec Otnice, kde se po cca třech kilometrech nachází pomník – bílý křížek. Od tohoto pomníku vede polní cesta, která vede až k dané parcele. Je zde možnost dokoupit i druhou parcelu, která se nachází pár metrů vedle této, námi nabízené parcely.

Těšany jsou obec v okrese Brno – venkov v Jihomoravském kraji, na rozhraní Dyjsko - svrateckého úvalu a Ždánického lesa. Žije zde přibližně 1.200 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Obec je poprvé připomínána v roce 1131, ovšem archeologické nálezy z okolí dosvědčují osídlení již před tímto letopočtem. Od roku 1666 patřila obec brněnským dominikánům. Ti vybudovali koncem 17. století jako svoje letní sídlo raně barokní jednoposchoďový zámek obdélného půdorysu. Patřil jim až do zrušení kláštera v roce 1784. Římskokatolická kaple Panny Marie na nejvyšším bodě východně od obce byla postavena politickými vězni v roce 1946–1947 jako poděkování za šťastný návrat těšanských občanů z koncentračních táborů. Nachází se nad vinohrady asi 2 km od Těšan. V barokní kovárně z 18. století je umístěna expozice kovářství a kolářství, součást Technického muzea v Brně. Obec Těšany se radí do Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, takže spojení do obce autobusy je pravidelné.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 129.100, -Kč včetně provize RK

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,