POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU BŘEZINKY – NECTAVA

CREDO REALPozemkyPRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU BŘEZINKY – NECTAVA
Číslo zakázky:  cr-n-0112-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  126 m2
Cena:  220 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek ve tvaru nepravidelného trojúhelníku v osadě Nectava, která se nachází půl kilometru jižně od obce Březinky, v okrese Svitavy. Momentálně se na pozemku nachází menší rodinný dům v horším technickém stavu, který se dá buď zrekonstruovat nebo zde postavit dům nový.

Celková plocha nemovitosti činí 126 m2. Zastavěná plocha a nádvoří je 97 m2 a zahrada 29 m2. Šíře pozemku je 12,03m2, kratší délka 12,3m2 a druhá délka 13,49m2.

Co se týče inženýrských sítí, odpady jsou svedeny do jímky a je tu možnost napojení se na obecní vodovod a elektřinu.

Pozemek je vhodný na výstavbu buď rodinného domu, ale i chalupy, protože leží na opravdu nádherném místě. Konkrétně se jedná o parcely č. 154/2 a stavební parcelu č. 42/1, vše v katastrálním území Březinky.

Obec Březinky patří do okresu Svitavy a nachází se v jihovýchodním cípu Pardubického kraje. Její součástí je osada Nectava, kde se nabízená nemovitost nachází. V obci bydlí kolem 129 obyvatel, v osadě Nectava přibližně 30 lidí. Pod osadou prochází místní komunikace číslo 366, která vede do Konic a na druhou stranu do Jevíčka. Krajské město Svitavy je vzdálené pouhých cca 30 kilometrů.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o více informací, nebo o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle, nebo emailu: h.prochazkova@credoreal.cz.

 

Cena: 220.000, - Kč

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,