PRODEJ POZEMKU/ STAVBY, BUČOVICE – KLOBOUČKY

CREDO REALPozemkyPRODEJ POZEMKU/ STAVBY, BUČOVICE – KLOBOUČKY
Číslo zakázky:  cr-n-0051-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  873 m2
Cena:  2 390 000 CZK za nemovitost
Poznámka k ceně:  Cena včetně provize

O nemovitosti

Hledáte pozemek nebo dům na investici, ze kterého vybudujete více bytových jednotek? Tato nemovitost je tedy určena přímo Vám!

Nabízíme ke koupi pozemek / stavbu, kde se v současné době nachází částečně podsklepený, velmi rozsáhlý dům se zahradou a garáží. Tento se nachází u hlavní silnice v obci Bučovice, část Kloboučky. Dům nyní disponuje dvěma samostatnými jednotkami se samostatnými vstupy. V prvním nadzemním podlaží se nachází jednotka o velikosti 2+1 s celkovou užitnou plochou cca 45,00 m2. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází jednotka o velikosti 4+1 s užitnou plochou cca 105,00 m2 a terasou o velikosti cca 16,50 m2.

Vzhledem k rozsáhlosti nemovitosti je možné z této vybudovat, a to, aniž byste museli zbourat stávající objekt. Nemovitost je vhodná i na vybudování ubytovny, což vzhledem k množství firem, které se v okolí nabízí by byla výborná investice.

 

Celková plocha činí 873 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 458 m2 a zahrada 415 m2. Užitná plocha obytné jednotky je cca 147,5 m2.

 

Dispozice:

1. NP: Do přízemního patra se vchází přes sklený dveře od hlavní silnice. Zde se nacházíme na chodbě (cca 18,50 m2), z které je po pravé straně vstup do prvního pokoje (cca 27,00 m2) s okny situovanými do ulice. V téhle místnosti je vstup do menší koupelny se sprchovým koutem (cca 3 m2), která by mohla mít vstup z chodby hned vedle WC (cca 1,50 m2), které se tam nachází. Dále se na chodbě po pravé straně vedle schodiště vedoucího na první patro nachází vstup vedoucí do sklepa (cca 23,50 m2), ve kterým je kotel zn. Viadrus na tuhá paliva, kterým se ohřívá také užitková voda v napojeném zásobníku na ohřev vody. Zde se taktéž nacházejí dveře vedoucí do dvou průchozích místností, kde první je kuchyň (cca 12,00 m2) a z nej se prochází do posledního pokoje v tomto patře (cca 16,00 m2), který disponuje koupelní s vanou (cca 2,50 m2) a menší komorou (cca 1,40 m2). Okna těchto místností jsou směrována do dvora.

 

Z chodby v přízemí se také nachází vstup vedoucí do zadní části objektu, na dvůr a zahradu.

 

Součástí bytového domu je také garáž (cca 23,00 m2) s kameninovou dlažbou, vybavená dvěma vraty s možností průjezdu do zadní části objektu na dvůr.

2. NP: Schodištěm, situovaným na chodbě v přízemí, se ocitáme ve druhým patře, kde se nacházejí čtyři pokoje a kuchyň. V patře za schodištěm se nachází dlážděná chodba (cca 12,00 m2), ze které jsou samostatné vstupy do pokojů. Po pravé straně dům disponuje dvěma průchozími pokoji (cca 31,50 m2 a 24,50 m2). Za větším z pokojů je za dveřmi chodba s menší předsíní, vstupem na terasu a schodištěm vedoucím do přízemí s výstupem do dvora, u kterého se nachází také menší sklepní prostor. Zde se nabízí možnost využití více vstupů do samostatných bytových jednotek. Po levé straně se vchází do pokoje (cca 24,00 m2), se vstupem na terasu. Vedlejší pokoj (cca 23,50 m2) má okna směrována na ulici. Naproti tomuto pokoji se nachází kuchyň (cca 24,50 m2) a v ní je vstup do zrekonstruované koupelny (cca 5,50 m2), vybavenou vanou a umyvadlem s keramickým obkladem.

 

Ze dvorní části jsou vstupy do staršího cihlového objektu, který je napojen k hlavnímu objektu. Objekt je původní, se sedlovou střechou s velkým půdním prostorem. Tento objekt disponuje třemi samostatnými místnostmi a sklepním prostorem zasahujícím částečně do zahrady. Všechny tyto prostory se dají předělat na obytné místnosti, s vlastními vstupy z dvora.

 

Co se týče inženýrských sítí elektřina 230/380 V, možnost napojení se na obecní vodovod, přípojka plynu je k dispozici a nachází ve fasádě v přední části bytového domu.

 

Nabízená nemovitost se nachází v zachovalém technickém stavu. Stavba je cihlová původní s rovnou střechou. Jsou zde dřevěná okna s venkovními žaluziemi, většina podlah je izolována původní pokladovou dřevotřískou. Rozvody topení jsou původní ale některé radiátory byly již vyměněny. Určité části objektu jako střecha a topení vyžadují provedení oprav případně rekonstrukci. Na střeše se nachází vysílač poskytovatele internetu v obci (možno zrušit nebo uzavřít dohodu s poskytovatelem). V domě je zřízena telefonní přípojka na pevné linky, která je momentálně odpojena.

 

V zadní části pozemku se nachází hezká mírně svažitá zahrada o rozloze 415 m2, která nabízí majiteli nemovitosti udělat hezký bytový dům se zahradou, co v dnešní době lidé určitě ocení. Součástí nemovitostí je také menší část staré, částečně již rozpadlé stodoly, do které zasahuje jedna z parcel.

 

Obec Kloboučky jsou menší vesnice v okrese Vyškov ležící necelé 2 km jižně od města Bučovice jehož je součástí. Obec je vzdálena od krajského města Brna přibližně 40 km směrem na Slavkov u Brna. Kloboučky leží na okraji Ždánického lesa, který nabízí množství cyklostezek, aktivního vyžití, výletů s rodinou, turistiku, sběr hříbků nebo dlouhé procházky s Vašimi mazlíčky.

V obci Kloboučky se nachází Mateřská škola vzdálená od domu cca 200 m, zastávka autobusu (cca 200 m), v blízké obci Bučovice je vlaková zastávka, spoje do Brna jsou vynikající i autobusem, menší nákupní centrum, cvičiště psů, různé obchody, restaurace, banky, lékárny a pošta. V Bučovicích je taktéž známý renesanční zámek, který stojí za zmínku i návštěvu. Dále se nedaleko nachází přírodní památka Baračka. Jedná se o  lesostepní stráně, obrácené k jihozápadu, označené na mapě názvem Příkřice.

 

Klíče máme v RK. Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě, proto nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 2.390.000, - Kč včetně provize RK

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,