https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ ORNÉ PŮDY V OBCI SUDOMĚŘICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ORNÉ PŮDY V OBCI SUDOMĚŘICE

CRGPozemkyPRODEJ ORNÉ PŮDY V OBCI SUDOMĚŘICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0280-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  6652 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi pozemek, který se nachází v katastrálním území Sudoměřice, okres Hodonín. Nabízená parcela je v Katastru nemovitostí zapsána jako orná půda.

Celková plocha pozemku je 6.652 m2.

Parcela obdélníkového tvaru se nachází na hranici katastrálního území, na obhospodařovaném poli, kousek od lesů a řeky Moravy, což zaručuje hodně dobré podmínky pro pěstování nebo jako investici. Nedaleko se nachází hlavní silnice číslo 55 vedoucí z obce Rohatec do obce Petrov. Nabízený pozemek orné půdy je situován severozápadně od hlavní komunikace.

Bonita půdy 2. Jedná se o pozemek převážně na rovině nebo úplné rovině se všesměrnou expozicí a celkovým obsahem skeletu do 10 %. Půdy hluboké ve velmi teplém, suchém klimatickém regionu a méně produkční. Bonitovaná půdně ekologická jednotka 0.58.00 legislativně spadá dle Vyhlášky o stanovení tříd ochrany č. 48/2011 Sb. do II. třídy ochrany zemědělského půdního fondu.

Parcelní číslo je 2002, katastrální území Sudoměřice. Přibližné rozměry nabízené parcely jsou 250 metrů x 26 metrů.

Sudoměřice leží v centrální oblasti historického knížectví Velká Morava a jsou jednou z mnoha vinařských vesnic v této oblasti. Rozléhají se na samých hranicích se Slovenskou republikou. Tato malebná obec má přibližně 1213 obyvatel, má kompletní občanskou vybavenost: mateřská škola, základní škola, pošta, obecní úřad, restaurace, hospody a jiné.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit!

 

V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

Cena: 25,-Kč/m2

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42