https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ORNÉ PŮDY O CP 1.871m2, OBEC VACENOVICE

CRGPozemkyPRODEJ ORNÉ PŮDY O CP 1.871m2, OBEC VACENOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0092-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  1871 m2

O nemovitosti

Vážení klienti, v exklusivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi zajímavé investiční pozemky v jednom celku, které se nacházejí v obci Vacenovice u Kyjova. Nabízené pozemky se nacházejí v nezastavěné části obce, poblíž Vinné trati Vinohrádky a Vinných sklepů Žlébky. Příjezdová cesta k nabízeným parcelám vede přes krásnou cyklostezku. Vjezd motorovým vozidlům je pouze s povolením obce, což bychom jako nový majitel určitě neměli potíže vyřídit.

Celková plocha nabízených pozemků je 1.871 m2. 

Vzhledem na aktuální situaci a nejasným vývinem ekonomiky v blízké budoucnosti, jsou pozemky ideální dlouhodobou investicí.

Jedná se o soubor třech parcel obdélníkového tvaru. První parcela č. 1800/32 má rozlohu 66 m2 a v Katastru nemovitostí je zapsána jako trvalý travní porost. Druhá parcela č. 1804/175 má rozlohu 80 m2 a je zapsána jako orná půda, třetí parcela č. 1804/119 má rozlohu 1.725 m2 a je zapsána taktéž jako orná půda. Podle zápisu v Katastru nemovitostí parcely s orní půdou disponují hodnotou bonity 00401.

Výhodou nabízených parcel je jejich umístnění v jedné řade za sebou a jejich navazování.

Obec Vacenovice se nachází mezi Kyjovem a Hodonínem a žije v ní asi 2200 obyvatel. V okolí obce se nachází smíšené lesy, pole, louky a taktéž vinohrady. Milovníci vína si v této vinařské oblasti najdou to své. Krajské město Hodonín je od obce vzdálené necelých 13 km a nájezd na dálnici D2 je přibližně 30 minut. Autobusové spojení je taky velmi dobré, autobus jezdí přímo do nejbližšího okresního města Hodonín.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit!

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

 Cena: 50, - Kč/m2

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,