https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU SE ZÁKLADOVOU DESKOU, KUNŠTÁT

CRGPozemkyNABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU SE ZÁKLADOVOU DESKOU, KUNŠTÁT
Číslo zakázky:  crg-n-0121-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  385 m2
Zastavěná plocha:  127,55 m2
Zahrada:  257,45 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná
Cena:  3 000 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek o celkové ploše 385 m2, na kterém je již zbudována základová deska pro jeden rodinný dvojdům.

Plánována je zde výstavba dvoupodlažního rodinného dvojdomu o dispozici 5+kk. Je nutné zanechat venkovní ráz dle projektu, v interiéru je možné si dispozici vytvořit dle svých představ.

Pozemek se nachází v části nové výstavby rodinných domů v lokalitě s názvem „Nová“ na rovinatém a slunném pozemku ve městě Kunštát, katastrálním území Kunštát na Moravě, v okrese Blansko.

 

Po výstavbě domu se počítá se zastavěnou plochou o výměře 127,55 m2, užitné ploše domu cca 192 m2 se zahradou o velikosti cca 257,45 m2.

 

Součástí prodeje jsou i cihelné bloky Porotherm, které budou použity na betonové základové desce. Součástí ceny je i projekt a stavební povolení.

 

V případě zájmu je možné na pozemku i vybudovat rodinný dům na zakázku přímo od investora, který je vlastníkem nemovitosti.

 

Co se týče inženýrských sítí, na pozemek je přivedena elektřina, plyn, obecní vodovod i kanalizace.

 

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost:

Kunštát je vyhlášený krásnou okolní přírodou a moderní infrastrukturou.

Kunštát (německy Kunstadt) je město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 18 km severozápadně od Blanska, v Hornosvratecké vrchovině. Žije zde téměř 2800 obyvatel. Samotné město leží uvnitř přírodního parku Halasovo Kunštátsko a v jeho okolí se dále nachází Přírodní park Lysicko a Přírodní park Svratecká homatina. Na území bývalé zámecké obory se rozkládá i přírodní památka Kunštátská obora.

Dlouhou historii má ve městě hrnčířství, které se začalo provozovat již nedlouho po vzniku města. Od roku 1993 se ve městě pořádá tradiční hrnčířský jarmark.

Ve městě působí několik sportovních celků a spolkových sdružení: Divadelní ochotnický soubor LMD, Fotbalový klub FK Kunštát, Hokejový klub HC Kunštát, Hokejový klub HK Kunštát, Jezdecký klub, Klub malé kopané Újezd, Klub stolního tenisu, Motokrosový klub Kunštát, Motosport CZ, Orel Kunštát, SKI Club Kunštát, Sportovní klub malé kopané HRK Rudka, Tenisový klub Kunštát a Šachový klub. Obec disponuje městskou sportovní halou, fotbalovým hřištěm, bazénem a tenisovými kurty.

Dnes jsou přes Kunštát vedeny dvě dálkové linky v relaci Žďár nad Sázavou – Olomouc, které mají ovšem velmi slabý provoz. Dopravní obslužnost města zajišťují tři autobusové linky, zařazené do Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje:

 

V ceně není uvedena odměna RK. Rádi Vám ji sdělíme na vyžádání.

Energetická náročnost domu je plánována dle vyhotoveného Energetického průkazu C, což zajišťuje nízké provozní náklady.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,