https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU S BUDOVOU O CP 372M2 V OBCI VANOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU S BUDOVOU O CP 372M2 V OBCI VANOVICE

CRGPozemkyNABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU S BUDOVOU O CP 372M2 V OBCI VANOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0057-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  372 m2

O nemovitosti

Hledáte krásné místo v malebné obci? Místo, kde si můžete vystavět svůj domov či chalupu? Máme prostor právě pro Vás!

 

Nabízený pozemek se nachází v krásné obci Vanovice v okrese Blansko. Obec se dělí na dvě části, vlastní Vanovice a vesnici Drválovice. Vanovice leží 7 kilometrů severně od Boskovic na svahu, který zde přechází do úrodné Malé Hané. V obci se nacházejí dvě církve, a to evangelická a katolická. V obci nalezneme mnoho krásných památek například Katolický kostel sv. Václava, Evangelický chrám, dále se v okolí Vanovic nachází pěkná příroda, která láká na procházky nejen pro vášnivé turisty ale také pro příjemné chvíle.

Co se týče občanské vybavenosti obce nalezneme zde obchod s potravinami, cukrárnu, obecní úřad, pošta, mateřská škola, základní škola do pátého ročníku, autobusové zastávky a jiné. Velmi dobrá dostupnost do okolních měst například do Letovic je to přibližně 10 km a do Boskovic cca 15 km.

 

Celková plocha pozemku činí 372 m2, z toho stavební parcela č. 170 o výměře 54 m2, šířka parcely je cca 4 m a délka cca 11 m, stavební parcela č. 39 o výměře 318 m2, šířka parcely je cca 10 m a délka cca 40 m.

 

Na nabízené parcele st. č. 39 se nachází řadový koncový rodinný dům, tato parcela je ve tvaru pomyslného trojúhelníku. Parcela st. č. 170 se nachází naproti a nyní je na ní vybudovaný sklep. Díky své velkosti je tato parcela velmi vhodná na vybudování garážového stání či garáže.

Toto místo je velmi krásné a díky svému okolí a je vhodné nejen pro výstavbu chalupy, ale také pro výstavbu rodinného domu.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.090.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42