NABÍDKA PRONÁJMU ZAHRADY, BRNO – STŘED

CREDO REALPozemkyNABÍDKA PRONÁJMU ZAHRADY, BRNO – STŘED
Číslo zakázky:  cr-n-0096-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  488 m2
Kauce:  2.700,- Kč
Cena:  2 700 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nádhernou zahradu, která se nachází na rohu ulic Helceletova a Heinrichova, v jedné z nejkrásnějších městských částí Brna, Stránice.

Celková plocha zahrady je 488 m2.

Jedná se o prostornou zahradu v centru Brna, která se nachází ve výborné lokalitě s dobrou dostupností a se spoustou parkovacích míst v okolí. Potencionální nájemce si může na zahradě vypěstovat jakékoliv ovoce, zeleninu, květiny a další rostliny. Pozemek může sloužit ke krásné relaxaci. Vstup na pozemek je brankou u vedlejší budovy a pozemek je kompletně celý oplocený. Nedaleko zahrady se nachází zastávka MHD Lerchova, která je vzdálená přibližně 4 minuty chůzí.

 

Nájemné: 2.700, -Kč měsíčně.

Kauce činí 2.700, -Kč.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

Zahrada je ihned k pronajmutí.

Stránice jsou městská čtvrť západně od centra statutárního města Brna. Její katastrální území má rozlohu 0,93 km². Území pozdějších Stránic bylo k Brnu připojeno v roce 1850. Stránice jsou od 24. listopadu 1990 součástí samosprávné městské části Brno-střed. Žije zde přibližně 4800 obyvatel. Celé území Stránic, nacházející se na svazích Žlutého kopce a Kraví hory, je pokryto téměř výlučně kvalitní rodinnou a činžovní zástavbou s řadou vil, často obklopenou menšími zahradami. Hranice katastru Stránic je vymezena takto: východní hranici tvoří ulice Úvoz, poté se stáčí k severozápadu a vede ulicemi Údolní, náměstím Míru a Krondlovou, dále se stáčí jihozápadním směrem do Foustkovy ulice, pokračuje dál po okraji Wilsonova lesa, a pak se stáčí k jihovýchodu do Preslovy ulice, pokračuje dál k východu ulicemi Lipovou a Tvrdého.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Nájemné 2.700, -Kč měsíčně.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,