NABÍDKA PRODEJE ZEMĚDĚLSKÉHO POZEMKU, OBEC TĚŠANY

CREDO REALPozemkyNABÍDKA PRODEJE ZEMĚDĚLSKÉHO POZEMKU, OBEC TĚŠANY
Číslo zakázky:  cr-n-0042-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  3716 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  119 048 CZK za nemovitost
Poznámka k ceně:  Cena včetně provize

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi parcelu zemědělského pozemku, který se nachází severovýchodně od obce Těšany směrem na obec Otnice.

 

Celková plocha parcely činí 3.716 m2.

 

Nabízená parcela je poměrně dost vysoké bonity, která se nachází na mírně svažitém terénu vedle ropného vrtu. Příjezdová cesta k pozemku je dobře přístupná, nezpevněná a nachází se mimo hlavní zástavbu obce. Pozemek je momentálně obhospodařován jako orná půda. Jedná se o parcelu s číslem 2261 v katastrálním území Těšany. Z obce Těšany vede asfaltová silnice číslo 4166, kde se cca po 3 km nachází pomník – bílý křížek. Při tomhle pomníku vede polní cesta, která směruje k dané parcele. Tahle lokalita je klidná a vyhledávaná cyklisty pro množství cyklotras, které kolem vedou.

Je zde možnost koupit i druhou parcelu, která se nachází na stejným poli, kousek od téhle.

 

Těšany jsou obec v okrese Brno – venkov v Jihomoravském kraji, na rozhraní Dyjsko - svrateckého úvalu a Ždánického lesa. Žije zde přibližně 1.200 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Obec je poprvé připomínána v roce 1131, ovšem archeologické nálezy z okolí dosvědčují osídlení již před tímto letopočtem. Od roku 1666 patřila obec brněnským dominikánům. Ti vybudovali koncem 17. století jako svoje letní sídlo raně barokní jednoposchoďový zámek obdélného půdorysu. Patřil jim až do zrušení kláštera v roce 1784. Římskokatolická kaple Panny Marie na nejvyšším bodě východně od obce byla postavena politickými vězni v roce 1946–1947 jako poděkování za šťastný návrat těšanských občanů z koncentračních táborů. Nachází se nad vinohrady asi 2 km od Těšan. V barokní kovárně z 18. století je umístěna expozice kovářství a kolářství, součást Technického muzea v Brně. Obec Těšany se radí do Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, takže spojení do obce autobusy je pravidelné.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

119.048, -Kč včetně provize rk

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,