NABÍDKA PRODEJE ZAHRADY KOUSEK OD BRNA, OBEC OSTOPOVICE

CREDO REALPozemkyNABÍDKA PRODEJE ZAHRADY KOUSEK OD BRNA, OBEC OSTOPOVICE
Číslo zakázky:  cr-n-0152-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  280 m2
Cena:  280 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Hledáte vhodné místo pro pěstování vlastní zeleniny na své zahrádce? Nebo máte raději aktivní odpočinek v přírodě kousek od města?

 

Máme pro Vás nabídku prodeje zahrádky na mírně svažitém pozemku v okolí lesů, v klidné části obce Ostopovice – Horní Netroufalky. Zahrada se nachází v navštěvované zahrádkářské/chatové oblasti. Její tvar je nepravidelného obdélníka o rozměrech cca 30,00 m x 9,50 m.

Nabízená parcela zahrady disponuje rozlohou 280,00 m2.

Podle platného Územního plánu obce Ostopovice se jedná o plochu nestavební, v chatové a zahrádkářské oblasti. Nabízená parcela je v Katastru nemovitostí zapsána jako „zahrada“ a její parcelní číslo je 1253, katastrální území Ostopovice.

Pozemek je bez inženýrských sítí, elektřina je kousek, tudíž je možnost zažádat o připojení, sousedi mají studny, tudíž by neměl s vodou být problém. Příjezdová cesta přímo k zahradě je po nezpevněné komunikaci, velkou výhodou je, že se dá dojet autem až přímo k pozemku.

 

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat, abyste si mohli užít pár zbylých letních dnů ve své zahrádce na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 280.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,