https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE POZEMKŮ, PŘIBYSLAVICE, OKRES BRNO – VENKOV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE POZEMKŮ, PŘIBYSLAVICE, OKRES BRNO – VENKOV

CRGPozemkyNABÍDKA PRODEJE POZEMKŮ, PŘIBYSLAVICE, OKRES BRNO – VENKOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0247-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  4525 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi soubor třech parcel pozemků v obci Přibyslavice, v katastrálním území Radoškov, nedaleko zastavěné plochy obci s příjezdem po nezpevněné komunikaci.

 

Celková plocha pozemků činí 4.525 m2, z toho orná půda 3.960 m2
a lesní pozemek 565 m2.

 

Jedná se o soubor třech parcel v jedné řade, které na sebe plynule navazují. Parcely jsou kombinace orné půdy a lesního pozemku. První parcela je s číslem 279/136 o výměře 1.998 m2 je orná půda, druhá parcela s číslem 279/169 o výměře 1.962 m2 je také orná půda a poslední parcela s číslem 391/4 o výměře 565 m2 je lesní pozemek.

 

Pozemky jsou přístupné autem, ne přímo na parcely ale poblíž. Nacházejí se v nezastavěné části, po pravé straně části obce Přibyslavice – Radoškov na rozsáhlým poli, které je ukončeno lesem. Je zde dopravní spojení autobusem a do Přibyslavic je to přibližně pět minut autem. Kousek se také nachází nájezd na dálnici D1 směr Praha a také i na Brno. Obec Radoškov se nachází v Křižanovické vrchovině a žije zde cca 70 obyvatel.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu nebo pro více informací mne prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 33, - Kč/m2

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42