POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRODEJE ORNÉ PŮDY O CP 1.039M2, OBEC MILOTICE

CREDO REALPozemkyNABÍDKA PRODEJE ORNÉ PŮDY O CP 1.039M2, OBEC MILOTICE
Číslo zakázky:  cr-n-0028-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  1039 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  51 950 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Rádi byste zainvestovali své uspořené peníze? Není zapotřebí kupovat drahé byty a domy, pozemky jsou ta pravá investice! Tato nabídka je přímo pro Vás!

Nabízíme Vám ke koupi dvě na sebe navazující parcely orné půdy předělené obecní komunikací v katastrálním území Milotice u Kyjova. Nabízené parcely jsou v Katastru nemovitostí zapsány jako orná půda.

Celková plocha nabízených pozemků je 1.039 m2. 

Parcely obdélníkového tvaru se nachází poblíž hlavní ulice Školní, která obcí prochází. Nacházejí se na obhospodařovaném poli směrem na Milotický rybník s příjezdem až na pozemky po obecní a farské nezpevněné komunikaci. Nabízené parcely orné půdy mají hodnotu BPEJ dle Katastru nemovitostí 05500 a z části 02110. Parcelní čísla jsou 5246 a 5266, katastrální území Milotice u Kyjova. Parcely na sebe navazují, protíná je již zmíněná obecní komunikace. Přibližné rozměry parcel jsou 60 metrů x 8 metrů a 105 metrů x 6 metrů.

Milotice jsou obcí v okrese Hodonín a jsou vzdálené cca 6 kilometrů jižně od Kyjova. Žije zde 1.887 obyvatel. Za časů husitských válek byly Milotice významným střediskem husitů. Dopravní spojení obce je zajištěno autobusovou linkou z Kyjova do Hodonína a z Kyjova vede vlak přímo do Brna. V okolí nalezneme cyklostezky a za zmínku určitě stojí zámek Milotice se zahradami, Kostel Všech Svatých, Areál vinných sklepů Šidleny a přírodní rezervace Horky.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit!

V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 51.950,-Kč (50,-Kč/m2)

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,