https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE LESNÍCH POZEMKŮ, OBEC NALOUČANY

CRGPozemkyNABÍDKA PRODEJE LESNÍCH POZEMKŮ, OBEC NALOUČANY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n- 0052-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  7308 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi parcely lesních pozemků v osobním vlastnictví v katastrálním území Naloučany, okres Třebíč, nacházející se severovýchodně od obce Naloučany směrem na obec Jasenice. Parcely se nacházejí mimo hlavní zástavbu obce, v klidné a ničím nerušené lokalitě.

Celková výměra daných parcel lesních pozemků, je 7.308 m2.

Námi nabízené parcely jsou v Katastru nemovitostí zapsány jako lesní pozemky a jsou určeny k plnění funkcí lesa. Pozemky se nacházejí na mírně svažitém terénu v okrajové části obce Naloučany. Parcely jsou nerovnoměrného tvaru o šírce a délce cca 225x30 m a druhá, menší 22x26m. V okolí se nachází několika polí a lesů. Příjezdová cesta k lesnímu pozemku je nově udělaná, asfaltová a vede až přímo k daným parcelám. Nejlepší příjezdová cesta k nabízeným parcelám je z obce Jasenice, kterou vede hlavní silnice číslo 392. Z ní pak přibližně ve středu obce se třeba dát směrem k obecnímu úřadu, pokračovat po té cestě, co vede kolem OÚ, na konci se dát vpravo, najít na nově udělanou asfaltovou cestu, na ní se držet po levé straně a najdeme daný parcely. Dá se tam klidně dojít, i zastavit automobilem, a jít pěšky k daným lesním pozemkům.

Obec Naloučany se nachází v okrese Třebíč v Kraji Vysočina. Žije zde 161 obyvatel. Mezi obcí Naloučany a sousední obcí Ocmanice protéká řeka Oslava.

 

Sousedními obcemi jsou OcmaniceČikovNáměšť nad OslavouJasenicePucov a Zahrádka. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1238. Obec byla do roku 1872 součástí obce Náměšť nad Oslavou. Mezi lety 1949–1960 byla obec začleněna do okresu Velká Bíteš. V roce 1924 byl v obci založen Sokol a v roce 1868 byla založena obecná škola.

 

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit!

V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 167.000, -Kč včetně provize RK

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,