NABÍDKA PRODEJE ÚTULNÉ CHATY V MORAVSKÉM KRASU, OBEC RUPRECHTOV, OKRES VYŠKOV

CREDO REALNovinkyNABÍDKA PRODEJE ÚTULNÉ CHATY V MORAVSKÉM KRASU, OBEC RUPRECHTOV, OKRES VYŠKOV


Dispozice:

Nabízená chata disponuje zastavěnou plochou o velikosti cca 50 m2 a zahradou o velikosti cca 350 m2. Pozemek je přibližně ve tvaru čtverce, po levé straně od chaty a zadní část má cca délku 20 metrů. Celková plocha činí 400m2.

Chata je ze zděné konstrukce, částečně podsklepená a se sedlovým krovem. Půdní prostor je využíván jako podkroví. Do podkrovního prostoru se vchází krásným dřevěným schodištěm. Tenhle prostor tvoří dva pokoje a jsou zde použity dřevěné obklady. Jeden z pokojů má balkon s výhledem do zahrady a okolí. Krytina střechy je z pozinkovaného plechu. Na chatě jsou bezpečnostní vchodové dveře, moderní plastová okna, podlahy jsou převážně plovoucí s kombinací kameninovou dlažbou. V koupelně je keramická dlažba a nachází se tam sprchový kout, umývadlo a WC. Objekt je napojen na elektřinu, voda vlastní ze studny. Odpady jsou svedeny do jímky umístněné na pozemku vedle chaty. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

V kuchyni je plynový sporák na plynovou bombu. Vytápění objektu je zajištěno krbem, který se nachází v přízemí v obývacím pokoji. Objekt se nachází v udržovaném technickém stavu, objekt je částečně oplocení živým plotem (túje), jsou tam dřevěné vjezdové vrata s možností vjezdu na pozemek. Na zahradě je vybudován prostor se zámkovou dlažbou určený k posezení. Lze využít garáž v suterénu objektu, která slouží současně jako sklepní prostor.

 

 

 

 

Na zahradě je možnost postavení si zahradního altánku, grilu či udírny, hezkého posezení a relaxaci, kde můžete trávit svůj volný čas s rodinou nebo přáteli. Taktéž je tu prostor pro bazén nebo různé menší atrakce pro děti.

 

Příjezdová cesta k chatě je asfaltová, přímo před chatou je štěrk a tráva. Chata se nachází v malebné chatové oblasti s rybníkem nedaleko obce Ruprechtov, obklopena lesy.

IS: studna, elektřina, vlastní jímka (septik), topení – tuhá paliva (krb).

Obec Ruprechtov je situována v Moravském krasu, severozápadně od okresního města Vyškov, je zařazena do integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, takže dostupnost spoji je výborná. V obci se taktéž nachází pošta, obchod a možnost turistiky po okolitých památkách nebo po cyklostezkách. Nedaleko od chaty se nachází krásný les, menší jezero a hezká příroda, která je jako stvořená na procházky se psem, sběr hříbků nebo rekreaci.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK! V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu.

 

Cena: 1.890.000,- Kč včetně provize RK!

 

Tuto zakázku má na starosti: Michaela Šopík Macková, +420 602 583 853, m.mackova@credoreal.czCopyright © 2018,