NABÍDKA PRODEJE RD 4+1 S GARÁŽÍ V BRNĚ – ŽABOVŘESKY

CREDO REALNovinkyNABÍDKA PRODEJE RD 4+1 S GARÁŽÍ V BRNĚ – ŽABOVŘESKY


Jedná se o prostorný, rodinný dům s dispozicí 4+1. V domě se dále nachází dvě koupelny, dvě WC. Objekt je tvořen dvěma nadzemními podlažími, má rovnou střechu, dvě terasy, z toho jednu velkou zastřešenou a druhou menší ve vnitrobloku, přístupnou z více stran. Vzhledem k lokaci objektu je z velké terasy krásný výhled do okolí.

Rodinný dům je dále vybaven prostornou garáží a zahradou za domem s posezením a malým zahradním sklepem. Mírně svažitý a upravený pozemek náležící k této nemovitosti je kompletně oplocený. V přední části objektu z ulice má nemovitost z ulice zajištěn vjezd k domu a do garáže pro jedno vozidlo s automatickými garážovými vraty s dálkovým ovládáním. Před domem lze navíc na vydlážděné ploše ze zámkové dlažby parkovat bez problému další dvěma automobily. Zahrada za domem je přístupná z domu zadním vchodem, je pravidelně udržovaná, z části zatravněná a z části vybavena zámkovou dlažbou s chodníky. Vybudovány jsou zde prostory pro venkovní posezení a odpočinek.

Za hlavním vstupem do domu se nachází prostorné zádveří s chodbou, které je propojeno s garáží a dále se zde nachází schodiště vedoucí do druhého nadzemního podlaží. V garáží se nachází úložný prostor tvořený moderními skříněmi a vstup do technického zázemí s kotelnou a také sociálním zázemím s koupelnou se sprchovým koutem a WC. Kotelna je vybavena moderním plynovým kotlem zn. WOLF a nachází se zde také rozvodná skříň k elektřině.

Z chodby v přízemí vystoupíme dále po schodišti do prakticky řešené a vybavené kuchyně s jídelnou v prostoru s možností vstupu na vnitřní terasu. Tento prostor terasy působí velmi příjemně a může sloužit např. pro venkovní stolování v letních měsících.

Podélná chodba procházející z prostoru kuchyně vede ke vstupům do dalších pokojů, a to v přední části do hlavního obývacího pokoje, který je velmi vzdušný s velkým francouzským oknem a průchodem na velkou zastřešenou terasu. Tento prostor také tvoří jednu z dominant objektu. Vedle obývacího prostoru se nachází další menší pokoj, sloužící jako pracovna a je z něj také přístup na velkou terasu.

Dále chodba prochází až do zadní čísti, kde jsou vedle sebe dva samostatné pokoje, jeden se samostatným přístupem, na již popisovanou, vnitřní terasu a druhý s okny do zahrady za domem sloužící jako ložnice. Na konci chodby se nachází prostorná stylová koupelna s dvoj-umyvadlem, rohovou vanou a stěnovými zrcadly. Dále je zde k dispozici také samostatné WC.

Na konci chodby je průchod do zádveří u zadního vchodu ze zahrady. Dále se zde nachází prostor ke skladování se zázemím pro umístění pračky (přípojka elektřiny, vody a odpadu). Za zadním vstupem do domu je vydlážděný prostor pro posezení za domem a v šíři objektu pokračuje zahrada, kde jsou vybudovány chodníky a venkovní posezení s dřevěným stíněním a zahradním sklepem. Podél sklepa vede stylové schodiště do horní části zahrady, která je komplexně oplocena a tvoří příjemný venkovní prostor propojený s domem s širokými možnostmi využití, zejména pro rodinu s dětmi. V zadní části zahrady je k dispozici uzamykatelná brána s možností přístupu k ulici Technická, což umožňuje komfortní přístup např. pro údržbu zahrady.

Objekt je komplexně zabezpečen kamerovým systémem a EZS, je napojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, kanalizace).

Původní objekt byl postaven a kolaudován v roce 1975 ale prošel následnou rekonstrukcí s další přístavbou v letech 2011-2012, k dispozici je technická dokumentace.

Brno-Žabovřesky je městská část severozápadně od centra statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Žabovřesky, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1919. Její katastrální území má rozlohu 4,35 km². Samosprávná městská část vznikla v roce 1990. Více informací naleznete na oficiálních stránkách městské části, zde: www.zabovresky.cz.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 Copyright © 2019,