https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM ZAŘÍZENÉ JÍDELNY VČETNĚ KUCHYNĚ, BRNO – BOHUNICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM ZAŘÍZENÉ JÍDELNY VČETNĚ KUCHYNĚ, BRNO – BOHUNICE

CRGKomercePRONÁJEM ZAŘÍZENÉ JÍDELNY VČETNĚ KUCHYNĚ, BRNO – BOHUNICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0121-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  695 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu objekt obchodního prostoru vhodného k provozu vlastní restaurace, který se nachází na křížení ulic Ukrajinská a Lány v Brně, v městské části Bohunice. Budova, ve které se restaurace nachází, disponuje třemi samostatnými podniky, každý s vlastním vstupem a jsou propojeny přes skladovou část.

 

Zastavěná plocha a nádvoří činí 695 m2, z toho část restaurace disponuje plochou přibližně 250 m2 + možnost pronájmu venkovní zahrádky/terasy.

Budova je ze zděné, cihlové konstrukce se sloupy. Okna jsou kovové velkoformátové využívané většinou jako výlohy a v přední části restaurace je udělaná přídavná zeď s plastovými okny a dveřmi, která slouží k lepší izolaci. Střecha objektu je plochá. Obklady jsou keramické, podlahy převážně s dlažebním povrchem. Objekt disponuje s chladící místností, plně zařízenou kuchyní s možností okamžitého provozu a množstvím úložných prostor a skladů. Ve skladové části se taktéž nachází chlazená místnost na pivo. Samozřejmostí je hygienické zázemí oddělené pro dámy a pány. Celý objekt je částečně podsklepen. Z přední části stavby od silnice je přístup do budovy přes zásobovací rampu.

Velkou výhodou nabízeného prostoru je samostatný vstup nezávislý na ostatních podnicích.

Dispozice:
Do restaurační části budovy je vstup přes hlavní dveře z východní strany. Vejdeme dnu a nacházíme se na ploše pro zákazníky restaurace. Zde se nachází několik dřevěných stolů s židlemi, naproti vchodu je zařízený barový pult s výčepem a po pravé straně baru je vstup do plně vybavené kuchyně. Zde se nachází veškeré nádobí, talíře, misky, lžičky atd. dále je zde konvektomat, ohřívací pult vhodný na obědní menu, plynový sporák, digestoř, trouba, umyvadla a různé jiné kuchyňské pomůcky vhodné na provoz restaurace. V oddělené části kuchyně je místo pro lednici a mrazák.

Dále je zde průchod do skladové části objektu a z restaurace je přímý vstup na toalety.

Pracovníci provozovny můžu také využívat společné prostory šatny, vlastní hygienické zázemí a sprchu.

IS: Objekt dále disponuje vlastní kotelnou, centrálním topením na plyn – vlastní regulace, kompletní elektroinstalací, rozvody vody, kanalizace a je zde také proveden rozvod vzduchotechniky a klimatizace.

 

Cena: 35.000, - Kč + služby a energie dle spotřeby / měsíc

Majitel požaduje kauci ve výši dvou nájmů.

 

V případě dlouhodobé smlouvy je po dohodě s majitelem možné provést úpravy či změny interiéru dle potřeb nového provozu. V případě potřeby nového nájemce je možná také změna provozu, protože prostor samozřejmě nabízí více možností využití.

Kapacita parkování osobních vozidel 15 parkovacích míst.

K dispozici je přípojka telefonní linky od O2.

V případě zájmu o prohlídku a více informací nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 35.000, - Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42