https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM SPORTOVNÍHO CENTRA O CP cca 900 M2, BRNO – STŘED | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM SPORTOVNÍHO CENTRA O CP cca 900 M2, BRNO – STŘED

CRGKomercePRONÁJEM SPORTOVNÍHO CENTRA O CP cca 900 M2, BRNO – STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0295-20
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  900 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte místo, kde byste mohli podnikat ve sportu, ale zároveň se chcete věnovat více druhům či více skupinám? Máme prostor právě pro Vás!

 

Nabízené sportovní centrum se nachází na ulici Václavská. Velkou výhodou tohoto prostoru je, že se nachází přibližně minutu chůze od zastávky tramvaje. V okolí se taktéž nacházejí restaurace, kavárny, obchody, obchůdky s různým zaměřením, dopravní uzel Mendlovo náměstí a mnoho dalšího.

Celková plocha centra činí cca 900 m2.

 

Dispozice centra:

Nabízený prostor se nachází ve 4. nadzemním podlaží multifunkční cihlové budovy s výtahem, která se nachází v uzavřeném areálu. Za vstupními dveřmi se nachází chodba, která vede k recepci s pultem a výstavními skříněmi. V nabízeném prostoru je pět hlavních samostatných místností, které jsou vybaveny zrcadly, původně zde byla taneční škola. Dále se zde nachází úklidová místnost, šatna lektorů, která je vybavena sprchovým koutem, toaletou a skříňkami. Šatna pro klienty, která je taktéž vybavena skříňkami, sprchami a toaletou. V neposlední řadě se zde nachází pro klienty velká šatna vybavená skříňkami. Všechny prostory jsou označeny. Na chodbě se taktéž nachází „čekací část“ například pro rodiče či zájemce.

Celá budova je přístupná nonstop a je zde možnost pronajmutí parkovacího stání. Parkovat mohou i zákazníci. Velkou výhodou je, že v areálu se nachází více jak dvě stě bytů a je zde tedy reálná možnost vybudovat si klientelu právě z těchto obyvatel.

 

Centrum je volné ihned a prohlídky jsou možné po domluvě.

 

 

Nájem zde činí 69.000, -Kč + DPH měsíčně.

Služby činí 15.000, -Kč + DPH měsíčně.

Zálohy na elektřinu a vodu se odvíjejí od druhu podnikání.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 90.000, -Kč.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena na vyžádání

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42