https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM PĚKNÉHO OBCHODNÍHO PROSTORU O CP 151 M2 BRNO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PĚKNÉHO OBCHODNÍHO PROSTORU O CP 151 M2 BRNO

CRGKomercePRONÁJEM PĚKNÉHO OBCHODNÍHO PROSTORU O CP 151 M2 BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0244-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  151 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

V zastoupení majitele vám nabízíme pronájem obchodního prostoru, který se nachází v cihlovém multifunkčním domě na velmi frekventované ulici Štefánikova v Brně, Králově Poli. Nabízený prostor je umístěn v přízemí rohového domu a po celé jeho šíři se nacházejí výlohy. Dům, ve kterém se komerční prostor nachází, je rohový se vstupem hned z rohu chodníku. Po celé šíří objektu se nachází prosklené výlohy.

Celková plocha nabízeného prostoru činí cca 151 m2.

Prostor se skládá ze dvou místností, dvou toalet, dále místnosti, která sloužila původnímu nájemci jako kuchyně a skladu. V případě zájmu je zde možnost pronajmout i další skladovací prostory ve sklepní části domu, do kterých je přístup výtahem, který se nachází uvnitř budovy, kde se nabízený prostor nachází.

V nabízeném prostoru se nachází nový plynový kondenzační kotel, který zajištuje vytápění prostor. Podlahy jsou z dřevěných parket a dřevěné je i obložení zdí do výšky cca 1,5 m. V hlavní místnosti je barový pult, který je taktéž obložen dřevem a může sloužit jako bar či recepce. Úpravy uvnitř jsou ze strany majitele povoleny a prostor se nabízí bez vybavení. Prostor sloužil jako restaurace a je tak i zkolaudován, ale není problém rekolaudace na cokoliv jiného.

Vnitřní dispozice se dají změnit dle potřeb. Prostor je kolaudován jako restaurace, ale je možné překolaudovat na prodejnu, služby veškerého typu, kanceláře a jiné.

Obchodní prostor se nachází na ul. Štefánikova v městské části Brno – Královo Pole, tudíž v okolí nalezneme veškerou občanskou vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, prádelny, obchodní centra, doktoři a jiné. Zastávka MHD se nachází v těsné blízkosti, jen pár kroků od budovy. Na tuto adresu se lze dopravit, trolejbusem, autobusem i tramvají. V okolí je parkování na modré zóny. Nejbližší veřejné parkoviště se nachází 900 metrů od komerčního prostoru. Dále je ve vzdálenosti cca 1 km obchodní centrum Královo Pole, kde je též možnost parkování. Kousek od domu se také nachází velký park Lužánky.

 

Cena: 37. 000,- Kč měsíčně

Vratná kauce činí: 74.000, - Kč

Energie: dle skutečné spotřeby

 

Volné ihned!

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK jeden měsíční nájem.

 

Cena: 37.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42