https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU, BRNO – NÁMĚSTÍ SVOBODY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU, BRNO – NÁMĚSTÍ SVOBODY

CRGKomercePRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU, BRNO – NÁMĚSTÍ SVOBODY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-065-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  300 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu podsklepený obchodní prostor v centru města na náměstí Svobody, v lukrativní a frekventované lokalitě v domě u Čtyř Mamlasů. Nabízený prostor se nachází v atriu budovy na dvoře u Alfa pasáže po levé straně, v samém historickém centru města Brna na náměstí Svobody.

Celková plocha nabízeného prostoru činí cca 300 m2 se sklepním prostorem.

Obchodní prostor disponuje velkými výlohami, které směřují do již zmíněné Alfa pasáže s rozlohou přibližně 180 m2. Prostor je vybaven a připraven pro užívaní jako stravovací zařízení, bistro, restaurace, bar atd. Téměř po celé ploše jsou udělány rozvody plynu, elektřiny, vody a odpadů. Prostor je nachystán pro nového nájemce, je zde třeba počítat s menšími úpravami, které si po zkonzultovaní s majitelem může udělat nájemce sám.

Samozřejmostí je, že se prostor může využívat taktéž na jakékoli jiné obchodní nebo prodejní prostory. Je zde množství možností na předělání si tohoto prostoru dle Vašich představ.

Nabízený prostor disponuje dvěma výtahy do sklepa, jeden je zásobovací výtah (nachází se v prostoru) a druhý je nákladní (nachází se na ulici).

Vybavení: Plyn, elektřina, voda, dálkové topení, vzduchotechnika – odsávaní, digestoř s odtahem až na střechu, zázemí pro kuchyňskou linku, taktéž je zde zázemí pro výdajový pult, sociální zařízení pro klienty – zákazníky (dámské + panské) a taktéž šatny a sociální zařízení pro zaměstnance. V prostore se ještě nacházejí některé nové interiérové dveře. V prvním podzemním podlaží se nachází sklep o rozloze cca 112 m2, který může nájemce využívat na skladování např. potravin. Do sklepa je vstup z vedlejší budovy.

Velkou výhodou tohoto prostoru je možnost vlastní zahrádky/terasy – posezení venku, co v letních měsících určitě klienti velice ocení!  

Tenhle prostor je opravdu velký, rozsáhly, s možností předělání si ho podle vlastních představ. Prostor může být hezky oddělen na výdajovou část, kuchyňskou část a část, s posezením pro hosty/klienty.

K dispozici máme taktéž půdorysy, není problém Vám je zaslat.

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Měsíční náklady: 79.000,- Kč (bez DPH) + 1.000,- Kč paušální záloha (teplo, voda, elektřina je vyúčtována podle spotřeby)

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42