https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM NOVOSTAVBY TŘÍ LUXUSNÍCH KANCELÁŘÍ S TERASAMI, BRNO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY TŘÍ LUXUSNÍCH KANCELÁŘÍ S TERASAMI, BRNO

CRGKomercePRONÁJEM NOVOSTAVBY TŘÍ LUXUSNÍCH KANCELÁŘÍ S TERASAMI, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0015-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  122,80 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem novostavby exklusivních kanceláří, které se nachází v nově vybudovaném polyfunkčním domě z roku 2017 v samém centru Brna, na ulici Minská.

CELKOVÁ PLOCHA ČINÍ 122,80 M2, Z TOHO TERASA ČINÍ 22,20 M2 A UŽITNÁPLOCHA KANCELÁŘÍ ČINÍ 100,6M2.

Prostory Vám nabízíme jako celek, který se nachází ve zvýšeném přízemí nově postaveného multifunkčního cihlového domu, který byl zkolaudován v lednu 2016.

Dispozice:

-          Vstupní chodba, kterou lze využít jako recepci - 12,4m2

-          Kancelář do ulice - 20,9m2

-          Kancelář do zahrady - 23,7m2 + terasa - 11,1m2

-          Kancelář do zahrady – 19 m2 + terasa - 11,1m2

-          Sociální zařízení pro invalidy - 3,9m2

-          Sociální zařízení dámské a pánské - 6,5m2.

 

V každé kanceláři je příprava rozvodu na vodu a odpad. Tím pádem je tu možnost vybudování kuchyňské linky. Celé prostory jsou díky terasám a množství oken působí velmi světlým a luxusním dojmem. Beze sporu velkou výhodou jsou dvě sociální zařízení, obě značky Laufen a bateriemi Hans Grohe, které bychom doporučili rozdělit na sociální zařízení pro klienty a druhé pouze pro interní využití.

Podlahy v jednotlivých kancelářích jsou pokryty specielní vinylovou povlakovou krytinou, která je tak kvalitní, že splňuje podmínky i ze strany hygieny a provoz lékařských zařízení. V jednotlivých prostorách jsou mimo jiné speciální a velmi kvalitní LED osvětlení atd. Ze strany teras jsou v oknech zabudovány venkovní elektrické bezpečnostní žaluzie a je zde nově vybudována klimatizace.

Zahrada, která je součástí domu je určena pro relaxaci vlastníků, či nájemců prostor v domě a její správa a údržba je již zahrnuta ve službách, které jsou součástí nájmu. Jednou z největších výhod je možnost pronájmu garážového stání. V domě je náhradní zdroj pro výpadek elektrické energie a zvonky od prostor jsou vybaveny kamerovým systémem.

Prostory, které Vám nabízíme, jsou vhodné zejména jako reprezentativní sídlo Vaší společnosti, a to nejen vzhledem, ale i velmi dostupnou cenou pro každého zákazníka.

Nájemné činí 33.000, -Kč + DPH 21 %/ měsíčně.

Zálohy na služby činí 2.900, - Kč měsíčně (není zde účtováno DPH). Služby obsahují zálohy na vytápění a ohřev vody ve výši 1.500,-Kč, vodné a stočné ve výši 1.000,-Kč, úklid osvětlení společných prostor a odvoz odpadků ve výši 400,-Kč.

Elektřina bude přepsána přímo na nájemce.

Garážové stání činí 3.000, - Kč + DPH 21 %/ měsíčně.

Majitel požaduje vratnou kauci/jistotu ve výši třech nájmů, je možné hradit i na dvakrát.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Prostory jsou volné dohodou. Součástí pronájmu není nábytek, který je na fotografiích, ale je možné jeho odkoupení od stávajícího nájemce. Prohlídky jsou možné po dohodě.

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu: m.mackova@credoreal.cz.

 

Nájemné činí 33.000, -Kč + 21 % DPH

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42