PRONÁJEM KRÁSNÉHO NEBYTOVÉHO PROSTORU, BRNO – KRÁLOVO POLE

CREDO REALKomercePRONÁJEM KRÁSNÉHO NEBYTOVÉHO PROSTORU, BRNO – KRÁLOVO POLE
Číslo zakázky:  cr-n-0006-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  22 m2
Zahrada:  90 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  1.500,- Kč
Kauce:  4.000,- Kč
Cena:  7 000 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu udržovaný nebytový prostor v částečně zrekonstruovaném domě na ulici Bulharská v Brně, v klidné a zároveň dobře dostupné části Brna-Královo Pole. Nabízený prostor se nachází v domě, který disponuje dvěma samostatnými nebytovými jednotkami a společnými prostory, které je možno využívat.

Celková plocha nabízeného prostoru včetně balkonu je cca 30 m2.
K dispozici je zahrada o celkové ploše 90 m2.

 

Dispozice:

Z vchodových dveří z ulice vejdeme na chodbu, kde se po pravé straně nachází společná čekárna, ve které se nachází toaleta s umyvadlem a naproti vchodovým dveřím je první nebytový prostor, ve kterém je momentálně zubní ordinace. Po levé straně se nachází vchod do suterénu, kde najdeme kotelnu, další toaletu, menší koupelnu se sprchovým koutem a vchod na hezkou zahradu. Dále přejdeme po schodech do prvního patra, kde se nachází společná místnost s menším kuchyňským koutem, lednicí a mikrovlnou troubou. Dále se na tomto patře nachází nabízený krásný prosvětlený prostor s velkým potenciálem pro zařízení si například kosmetického salónu, nehtového studia, tetovacího salónu nebo se prostor dá využít jako kancelář, poradna či ateliér. Tato hezká místnost disponuje velikostí cca 22 m2, je v ní krásný nový kuchyňský kout, psací stůl na míru. Ohřev vody zajišťuje menší plynový bojler umístěn v lince, v místnosti jsou plastová okna s vnitřními žaluziemi a hezký balkon s výhledem na zahradu. Samozřejmostí je zvonek, kterým se dají otevřít vstupní vchodové dveře.

 

Městská část Královo Pole má výrazně městský charakter, s pravidelnou a kompaktní uliční sítí a urbanisticky hodnotným komponovaným jádrem. Osami čtvrtě jsou ulice Palackého třída, Purkyňova a na ně kolmá ulice Skácelova – Slovanské, náměstí – Husitská. Převažují zde několikapatrové domy, největší část zástavby pochází z první poloviny 20. století. Je zde umístěn tradiční průmysl (komplex Královopolské strojírny na východním okraji) i moderní technické obory, věda a výzkum (Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, většina fakult VUT v Brně a technologický park, v sousedství se nachází brněnské technické muzeum). V téhle části Brna je výborná dopravní dostupnost a jste kousek od centra města, což je velkou výhodou.

Nájemné 7.000,-Kč měsíčně

Zálohy na služby: 1.500,- Kč (plyn + elektřina)
Vratná kauce: 4.000,- Kč

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě!

 

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 7.000,- Kč / měsíčně
Vyřizuje Michaela Šopík Macková, telefon +420 602 583 853

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,