https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM KANCELÁŘE V CENTRU BRNA O CP 18,80m2, BRNO – STŘED

CRGKomercePRONÁJEM KANCELÁŘE V CENTRU BRNA O CP 18,80m2, BRNO – STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0281-20
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  18,80 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář, která se nachází v multifunkční budově na ulici Václavská, v samém centru Brna. Bytový dům se nachází poblíž zastávky MHD. Vjezd do areálu je zajištěn rampou a je zde možnost pronájmu parkovacího místa.

Celková plocha kanceláře je 18,80 m2.

Kancelář je umístěná ve třetím nadzemním podlaží cihlové budovy s výtahem. Na chodbě se nachází společná kuchyňka a sociální zařízení, která je určena pro nájemce kanceláří na patře. Kancelář samotná má okna orientovaná směrem na Mendlovo náměstí. Vstup je zajištěn dveřmi ze společné chodby. Areál i budova, kde se kancelář nachází, jsou přístupné nonstop.

K dispozici jsou k pronájmu parkovací místa na osvětleném parkovišti za 1.390, -Kč s DPH, což je v centru města velkou výhodou.

Vytápění je zajištěno párou a je součástí paušálních služeb. Voda a elektřina se měsíčně přefakturuje.

Nájem: 3.100, - Kč + DPH měsíčně.

Služby: 700, - Kč + DPH měsíčně.

Kauce: 3.800, - Kč + DPH

V areálu se nachází množství různých obchodů, kanceláří, posilovna, několik restaurací a jiné. Po dohodě s pronajímatelem je možné umístit reklamu a zviditelnit se. Zastávka tramvaje Václavská se nachází asi minutu pěšky. Výborná lokalita v centru města na frekventované ulici.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 3.100, - Kč + DPH měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,