https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM EXKLUSIVNÍCH ORDINACÍ V BRNĚ, NA ULICI MINSKÁ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM EXKLUSIVNÍCH ORDINACÍ V BRNĚ, NA ULICI MINSKÁ

CRGKomercePRONÁJEM EXKLUSIVNÍCH ORDINACÍ V BRNĚ, NA ULICI MINSKÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0079-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  101 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem krásných a zároveň reprezentativních prostor, které se nachází v samém centru Brna, na ulici Minská. Velkou výhodou těchto prostor je, že všude v podlahách je připraven rozvod vody pro zubařská křesla, navržené odbornou firmou, dále v každé místnosti je další místnost na RTG. V obou místnostech je samozřejmě příprava na samostatný odpad a vodu.

Prostory jsou nabízeny jako celek, nacházející se ve zvýšeném přízemí nově postavené multifunkční budovy, zkolaudované v roce 2016. Jedna část je orientována do klidné zóny se zahradou, která je součástí užívání a druhá směrem do ulice Minská. V domě jsou již ordinace, tudíž toto využití by bylo ideální.

Jedná se o dvě samostatné ordinace, které si ale nájemce může předělat bez žádných komplikací na tři samostatné prostory. Majitel se nebrání stavebním úpravám.

Celková plocha prostor činí 101 m2. Součástí nabízeného prostoru je i nádherná terasa orientovaná do zahrady o celkové ploše 23 m2. Užitná plocha tedy činí necelých 78 m2.

Dispozice:

-          Vstupní hala, která může sloužit i jako recepce – 13,9m2. Pronajímatel má k dispozici posezení pro pacienty, není problém tuto vstupní halu vybavit tímto nábytkem.

-          Ordinace je orientována do ulice – 29,4m2 – tuto je možno rozdělit na dvě ordinace. Součástí této ordinace je i skladová místnost.

-          Ordinace orientovaná do zahrady – 24,6m2 + terasa 11,1m2

-          WC pro invalidy – 4 m2

-          Další WC- 2,1m2.

 

Nabízené prostory působí díky terase a množství oken velmi světlým a luxusním dojmem. Podlahy v jednotlivých ordinacích a vstupní chodbě jsou pokryty specielní vinylovou povlakovou krytinou, která je tak kvalitní, že splňuje i podmínky i ze strany hygieny a provoz lékařských zařízení. Na sociálních zařízení se nachází protiskluzová dlažba. V jednotlivých prostorách jsou mimo jiné speciální a velmi kvalitní LED osvětlení atd. V oknech jsou zabudovány venkovní elektrické bezpečnostní žaluzie.

Zahrada, která je součástí domu je určena pro relaxaci vlastníků, či nájemců prostor v domě a její správa a údržba je již zahrnuta ve službách, které jsou součástí nájmu. Jednou z největších výhod je možnost pronájmu garážového stání.

Prostory, které Vám nabízíme, jsou vhodné zejména jako reprezentativní ordinace, a to nejen vzhledem, ale i velmi dostupnou cenou pro každého zákazníka.

Nájemné činní 19.000, -Kč.

Zálohy na služby činní 2.300, - Kč (služby obsahují zálohy na vytápění a ohřev teplé vody, záloha na úklid společných prostor a osvětlení, záloha na vodu). Elektřina bude přepsána přímo na nájemce.

Možnost pronájmu až tří garážových stání v domě!

Majitel požaduje vratnou kauci/jistotu ve výši dvou nájmů. Kauci je možno uhradit až na tři splátky.

K částkám není připočítáno DPH.

 

Prohlídky jsou možné ihned, klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu: m.mackova@credoreal.cz, klíče v RK!

 

Nájemné činní 19.000, - Kč/měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42