https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM ČÁSTEČNĚ VYBAVENÉ KAVÁRNY S PŘÍPRAVOVNOU POKRMŮ V SAMÉM CENTRU BRNA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM ČÁSTEČNĚ VYBAVENÉ KAVÁRNY S PŘÍPRAVOVNOU POKRMŮ V SAMÉM CENTRU BRNA

CRGKomercePRONÁJEM ČÁSTEČNĚ VYBAVENÉ KAVÁRNY S PŘÍPRAVOVNOU POKRMŮ V SAMÉM CENTRU BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0090-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  84,10 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu kavárnu, která se nachází na ulici Křenová v Brně. Samotná kavárna je součástí hostelu, díky čemuž nový majitel nemusí mít obavy o klientelu. Přibližně 5 minut chůze se nachází hlavní dopravní uzel Hlavní nádraží, přibližně 350 m se nachází gymnázium Křenová, dále park Koliště cca 750 m, galerie Vaňkovka cca 500 m a mnoho dalšího. Bezesporu velkou výhodou celého prostoru jsou velké výlohy přímo do ulice.

Dispozice nebytového prostoru:

Do kavárny vstupujeme přes menší zádveří, naproti vstupu se nachází menší, ale zato velmi krásný bar s mnoho úložným prostorem. Prostor pro hosty i s barovým prostorem je o velikosti cca 66 m2. Zde nalezneme velmi pohodlné sedačky k příjemnému trávení času u kávy či nějaké dobroty. Na konci prostoru se nachází přípravna spíše pro studenou kuchyni nebo pro přípravu menších teplých pokrmů. Tato místnost je o velikosti cca 2 m2 a dle dohody s majitelem nemovitosti lze ponechat nějaký inventář. Ke kavárně náleží taktéž oddělené toalety pro muže a pro ženy. Pánské toalety (cca 3,70 m2) jsou vybaveny klasickou toaletou, pisoárem, umyvadlem, zrcadlem a zásobníkem na papírové utěrky. Dámské toalety (cca 2,40 m2) disponují toaletou, umyvadlem, zrcadlem a zásobníkem na papírové utěrky.

Celý prostor působí příjemným dojmem, kde Vaši hosté se budou cítit velmi dobře. Prostor je vhodný například pro ranní kavárny se snídaněmi, kvůli již zmíněnému hostelu.

Celková plocha nebytového prostoru činí cca 84,10 m2.

Poplatky:

Nájemné činí 23.000, -Kč měsíčně.

Služby jsou účtovány dle spotřeby nájemce.

Vratná kauce činí 25.000, -kč.

 

Popis lokality:

Kavárna se nachází na velmi frekventované brněnské ulici. Krásna zajímavost ulice Křenová je viadukt Křenová, jedná se o železniční most na okraji historického jádra Brna. Největší výhodou kavárny j právě zmiňované historické centrum Brna. Dále v blízkosti nalezneme parky, divadla a mnoho dalšího.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42