https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJE NEBYTOVÉHO PROSTORU S VÝLOHOU O CP 120 m2, BRNO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJE NEBYTOVÉHO PROSTORU S VÝLOHOU O CP 120 m2, BRNO

CRGKomercePRODEJE NEBYTOVÉHO PROSTORU S VÝLOHOU O CP 120 m2, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0029-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  120 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Rádi byste zainvestovali do nebytového prostoru se stálým nájemcem? Nebo hledáte pro svou společnost vlastní obchodní prostor a nechcete již platit nájem? Pak je tato nemovitost právě pro Vás!

Nabízíme Vám ke koupi pěkný, u obyvatel již zažitý, nebytový prostor, který se nachází v městské části Brno – Vinohrady na ulici Pálavské náměstí. Jedná se o prostor v tzv. domu služeb z roku 1994, která byla v průběhu let řádně udržovaná a využívána. Prostor, který Vám nabízíme, se nachází v 1. nadzemním podlaží nepodsklepené budovy. Spolu s ním se v budově nachází další nebytové prostory, z nichž další jeden Vám taktéž rádi nabídneme ke koupi.

Nabízený prostor se nachází v prvním nadzemním podlaží domu a jeho celková plocha činí cca 120 m2.

Vstup do nabízeného prostoru je možný přímo z ulice rovnou dvěma vstupními dveřmi, kudy lze prostor i zásobovat, jelikož se zde nachází silnice i veřejné parkoviště.

Dispozice:

Nabízený prostor se momentálně sestává ze dvou oddělených modulů. Jeden z nich sestává z jedné hlavní části, která aktuálně slouží jako kuchyně pro přípravu rychlého občerstvení s výdejním okýnkem ve výloze. Zádní částí prostoru se nachází zázemí, menší chodba vedoucí k toaletě s umyvadlem, která je společná s druhým modulem, přístupná a zároveň uzamykatelná z obou stran. Hlavní část druhého modulu je aktuálně rozdělena přepážkami na několik kójí, jelikož aktuálně slouží pro služby a provoz solária. Dále se tu nachází v zadní části místnost sloužící jako zázemí či šatna a dále za chodbou již zmíněné společné WC s umyvadlem. Vzhledem k dispozici si každý může prostor upravit dle svých představ. Využití prostoru je neomezené. Může zde být sídlo firmy, večerka, prodejna atd.

Nemovitost se nachází ve výborně dostupné lokalitě městské části Brno – Vinohrady. V okolí je veškerá občanská vybavenost vč. několika zastávek MHD, pošty, různých obchůdků a služeb.

Jak jsme již výše informovali, je možné zakoupit i menší prostor o celkové ploše 60 m2. Vzhledem k tomu, že prostory na sebe navazují, lze je koupit i jako celek. V současné době jsou prostory pronajaty. Bližší informace o pronájmu Vám rádi poskytneme na níže uvedeném emailu či telefonním čísle.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Prostor je volný dohodou. Prohlídky jsou možné již nyní po domluvě, proto nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 6.670.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42