https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU S VÝLOHOU O CP 62,05m2, PRAHA – LIBEŇ

CRGKomercePRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU S VÝLOHOU O CP 62,05m2, PRAHA – LIBEŇ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0186-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  62,05 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi moc pěkný nebytový prostor, který se nachází v pražské městské části Libeň na rohu ulice Na Žertvách a U Balabenky. Jedná se o samostatnou jednotku zapsanou v katastru nemovitostí jako dílna nebo provozovna. Součástí prodeje je samozřejmě i podíl na společných částech domu a pozemku. Prostor, který Vám nabízíme, se nachází v šestipodlažní podsklepené zděné budově se sedlovou střechou. Spolu s ním se v přízemí nachází další nebytové prostory, jinak jsou v budově převážně bytové jednotky.

Nabízená jednotka se nachází v prvním nadzemním podlaží domu a její celková plocha činí 62,05m2.

Vstup do nabízeného prostoru je možný dvěma vstupy. Přímo z ulice výlohou, která je na elektrické uzavírání skleněných dveří na fotobuňku a elektrickou bezpečnostní roletu, a dále přímo z chodby domu samotného.

Dispozice:

Nabízený prostor sestává z hlavní části, která má celkovou plochu 45 m2. Tato byla původně rozdělena na tři samostatné, a to o celkové ploše 20 m2, 15 m2 a 10 m2. Nyní je zde otevřený prostor. Dále se tu nachází místnost, která sloužila původně jako kancelář o celkové ploše 10 m2, kuchyňka o ploše 5 m2 a WC s umyvadlem o ploše 2,05 m2. Vzhledem k dispozici si každý může prostor upravit dle svých představ.

Okna jsou velkoformátová plastová a podlahy jsou převážně dlážděné. Vytápění jednotky je ústřední dálkové a vytápěno je pomocí radiátorů.

 

Prostor je částečně vybaven nábytkem. Původně sloužil jako prodejna zdravotnických potřeb, ale jeho využití je neomezené. Může zde být sídlo firmy, večerka, prodejna atd.

Prostor je zabezpečen z venku bezpečnostní roletou a jako celek má alarm napojený buď na telefon nebo bezpečnostní agenturu.

Lokalita, ve které se nemovitost nachází, je velmi lukrativní a dobře dostupná i do samého centra Prahy.

Prostor je volný ihned a je možné ho financovat mimo jiné i hypotečním úvěrem. Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě, proto neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 4.290.000, -Kč včetně provize RK

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,