https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU S VÝLOHOU O CP 60 m2, BRNO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU S VÝLOHOU O CP 60 m2, BRNO

CRGKomercePRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU S VÝLOHOU O CP 60 m2, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0022-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  60 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Již nechcete platit nájem a hledáte pro svou společnost vlastní obchodní prostor a za rozumnou cenu? Nebo byste rádi zainvestovali do nebytového prostoru se stálým nájemcem? Pak je tato nemovitost právě pro Vás!

Nabízíme Vám ke koupi pěkný, u obyvatel již zažitý, nebytový prostor, který se nachází v městské části Brno – Vinohrady, na ulici Pálavské náměstí. Jedná se o prostor v tzv. domu služeb z roku 1994, která byla v průběhu let řádně udržovaná a využívána. Prostor, který Vám nabízíme, se nachází v 1. nadzemním podlaží, tedy v přízemí nepodsklepené budovy. Spolu s ním se v budově nachází další nebytové prostory, z nichž další jeden Vám taktéž rádi nabídneme ke koupi.

Nabízený prostor se nachází v prvním nadzemním podlaží domu a jeho celková plocha činí cca 60 m2.

Vstup do nabízeného prostoru je možný přímo z ulice vstupními dveřmi, kudy lze prostor i zásobovat, jelikož se zde nachází silnice i veřejné parkoviště.

Dispozice:

Nabízený prostor sestává z hlavní části, která je aktuálně rozdělena na tři prostory, jehož přední část s výlohou směrem do ulice současně slouží jako prodejní plocha a zadní část (tvořena dvěma místnostmi) jako zázemí obchodu (sklad a kancelář). Dále se tu nachází WC s umyvadlem. Vzhledem k dispozici si každý může prostor upravit dle svých představ. Využití prostoru je neomezené. Může zde být sídlo firmy, večerka, prodejna atd.

Nemovitost se nachází ve výborně dostupné lokalitě městské části Brno – Vinohrady. V okolí je veškerá občanská vybavenost vč. několika zastávek MHD, pošty, různých obchůdků a služeb.

Prostor je ke dni prodeje tržně pronajat, bližší informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Pokud byste měli zájem o větší prostor, ve stejné lokalitě Vám rádi nabídneme sousední prostor o celkové ploše 120 m2. Lze koupit i dohromady.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Prohlídky jsou možné již nyní po domluvě, proto nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 3.330.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42