POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ KOMERČNÍ NEMOVITOSTI S VELKÝM POZEMKEM, OBEC DRYSICE

CREDO REALKomercePRODEJ KOMERČNÍ NEMOVITOSTI S VELKÝM POZEMKEM, OBEC DRYSICE
Číslo zakázky:  cr-n-0037-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  1633 m2
Zastavěná plocha:  1338 m2
Zahrada:  295 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 490 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám „po výrazné slevě“ ke koupi zajímavou komerční nemovitost, objekt s rohovým pozemkem, velkou zastavěnou plochou, nacházející se v obci Drysice nedaleko Vyškova, který původně již od 18. století sloužil jako zájezdní hostinec s vinárnou. Pozemek je vhodný na výstavbu dalšího domu. Budova je částečně podsklepená, dvoupodlažní, se sedlovou střechou s velkým půdním prostorem. Dle dostupných informací má objekt více jak 200letou historii.

Jedná se o prodej souboru nemovitostí tvořící ucelený komplex.

Součástí prodeje jsou dvě stavební parcely o výměře 783,0 m2 a 555,0 m2, oba druh pozemku občanská vybavenost se stavbami a další pozemek – zahrada o výměře 295,0 m2.

Dispozice:

Vstup do objektu je vstupními vraty z chodníku. Za vraty se nachází prostorné zádveří se vstupem do sklepa, průchodem do dvora a vstupem do hlavního prostoru původní restaurace. Nachází se zde také výtah, který sloužil pro manipulaci se zbožím, které se ukládalo do sklepního prostoru. V průchodu vedoucím do dvora se nachází po pravé straně dva prostory sloužící původně jako sociální zařízení a WC. V objektu jsou dominantou původní klenbové stropy.

Za vstupem do původní restaurace se nachází největší prostorná hala se vstupem do salonku a dále průchod do prostoru bývalé kuchyně. Kuchyně je průchozí a dá se projít chodbou do dalších prostor v objektu. Zde se dále nachází bytová jednotka se dvěma pokoji, koupelnou a samostatným WC. Je zde také samostatný východ směrem do dvora.

Dále lze projít chodbou do zadní části objektu, kde se nachází další kuchyně s výstupem do dvora, skladovací prostor a průchod do bývalé vinárny. Vinárna byla dříve situována do velkého prostoru, který má dva východy, jeden směrem k silnici a druhý ven do dvora. Nachází se zde také toalety WC (páni/dámy), sklad a velký salonek. V této zadní části dříve probíhala rekonstrukce, která však nebyla zcela dokončena.

Z průchozí chodby je také vstup k půdním prostorám, ke kterým vede původní dřevěné schodiště. Celý půdní prostor je průchozí po celé ploše hlavního objektu. Technický stav střechy, zejména dřevěných konstrukcí, vyžaduje rekonstrukci.

Ve dvorním traktu se nachází hospodářské stavení, dílny, udírna, sklad dřeva a také kotelna s kotlem na tuhá paliva, kterým se vytápěl celý objekt.

V prostoru zahrady je vybudován bazén a nachází se zde také studna. Do zahrady je přístup, resp. příjezd velkou kovovou bránou směrem k hlavní silnici.

Objekt je napojen na elektřinu 230/400 V (dočasně odpojeno), voda - vlastní studna, odpady svedeny do jímky. Voda a kanalizace na hranici pozemku.

Celková plocha objektu je 1.338 m2, zahrada má výměru 295 m2. Celková plocha pozemků je tedy 1.633 m2.

Námi nabízená nemovitost je objekt občanské vybavenosti, což může sloužit také jako ubytování, různé obchody, pro kulturu apod.

Objekt je k rekonstrukci. Doporučujeme například pro obnovení provozu zájezdního hostince/restaurace nebo penzionu, s možností využití parkování před hlavním vchodem po dohodě s obcí, v případě obnovení provozu hostince či obdobných služeb. Velkou výhodou je již zmíněný blízký nájezd na dálnici D1.

Obec Drysice se nachází na jihovýchodním úpatí Drahanské vrchoviny, ve vzdálenosti necelých 8 km severovýchodně od Vyškova. Protíná ji silnice I. tř. od Brna směr Olomouc. V těsné blízkosti obce je také přímé napojení na dálnici D1 a proto má v současnosti obec velmi dobrou dostupnost. V obci je dále mateřská škola, obecní úřad, zastávka IDS, obchod, potraviny atd. Více info na oficiálních stránkách obce Drysice zde www.obecdrysice.cz.

 

Klíče v RK!

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.490.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,