https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY LUXUSNÍCH KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR V LOKALITĚ BRNO – STŘED | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY LUXUSNÍCH KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR V LOKALITĚ BRNO – STŘED

CRGKomerceNABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY LUXUSNÍCH KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR V LOKALITĚ BRNO – STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0172-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  91,5 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout nově vybudovaný nebytový prostor, vhodný pro Vaše podnikání v centru Brna, na ulici Sovinec. Prostor se skládá ze čtyř hlavních místností, toalety, chodeb a bezesporu velkou výhodou je možnost pronájmu až tří parkovacích míst přímo na pozemku u domu. Nebytový prostor se nachází v multifunkčním domě, ve kterém je pouze pět bytových jednotek a tyto nabízené prostory.

Nebytový prostor má celkovou plochu cca 91, 50 m2.

Dispozice:

Nabízený prostor se nachází v přízemí domu a disponuje vlastním vstupem přímo z pozemku. Za vstupními bezpečnostními dveřmi se ocitneme na vstupní chodbě o výměře cca 5,10 m2. Z chodby po pravé straně se nachází koupelna (cca 7,40 m2), která je vybavena prostorným sprchovým koutem, umyvadlem, topným žebříkem, přípojkou na pračku na WC. Dále ze vstupní chodby vcházíme po levé straně do otevřeného prostoru o výměře 18,80 m2, který může sloužit například pro recepci, kancelář pro více osob, nebo jako čekací prostor pro Vaše klienty. Z tohoto prostoru se vchází do dalších samostatných místností. Najdeme zde samostatné kanceláře o velikosti cca 12,80 m2 a 15,30 m2. V neposlední řadě nesmíme opomenout prostornou místnost, kde se mimo jiné nachází luxusní kuchyňská linka o celkové výměře cca 25,50 m2. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči, a to konkrétně pečící troubou značky Whirlpool, varnou deskou značky Elektrolux, myčkou nádobí značky Whirlpool a lednicí s mrazákem značky Whirlpool. Velkou výhodou této místnosti je dostatečně velký prostor například pro umístění jídelního stolu či odpočinkové zóny pro Vaše zaměstnance, ale je ji možné využívat i jako kancelář.

Součástí vybavení jsou bezpečnostní dveře a domovní telefon.

Prostor je vytápěn pomocí ústředního topení plynovým kotlem, který se nachází v kotelně domu. Teplá voda je zajištěna velkokapacitním elektrickým bojlerem, který se taktéž nachází v kotelně budovy.

Po celém nebytovém prostoru je již rozvedena strukturovaná kabelová síť od společnosti O2, je zde tedy možnost se společností uzavřít smlouvu v případě zájmu zájemce, který tím získá rychlé připojení k internetu. Tuto smlouvu se společností si zájemce uzavírá sám.

 

Kancelářský prostor je vybaven stropním osvětlením ve všech místnostech.

 

Poplatky:

Nájemné činí 24.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 4.200, -Kč měsíčně a budou rozúčtovány následovně: poplatek za komunální odpad ve výši 30, -Kč, zálohu na elektřinu v nebytovém prostoru ve výši 1.550, -Kč, zálohu na energii společných prostor ve výši 100, -Kč, zálohu na dodávku tepla ve výši 1.350, -Kč, zálohu na dodávku teplé vody ve výši 320, -Kč, zálohu na dodávku vody a odvádění odpadních vod ve výši 800, -Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 50, -Kč. Služby budou v případě potřeby zvýšeny dle počtu osob, které by se v prostoru nacházeli.

Vratná kauce činí 57.000, -Kč (je možno ji uhradit až natřikrát).

Pokud by měl zájemce zájem, je zde možnost pronájmu až tří parkovacích míst přímo u domu na uzavřeném pozemku.

Majitelé plánují v blízké budoucnosti zřídit nabíjení pro elektroauta.

 

Celý prostor působí velmi vkusně a prostorně. Velkou výhodou je i mimo jiné to, že nový uživatel prostor bude prvním užívajícím zcela nového prostoru.

Nemovitost je vhodná zejména pro kancelářské účely různého zaměření.

Majitel si upřednostňuje právo výběru nájemce.

 

Nebytový prostor je určen k dlouhodobému pronájmu a bude k dispozici ihned, klíče máme v RK.

Lokalita, kde se nemovitost nachází je klidná, obklopená zelení s výbornou dopravní dostupností a skvělou občanskou vybaveností.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42