NABÍDKA PRONÁJMU NEBYTOVÉHO PROSTORU, BRNO, UL. MERHAUTOVA

CREDO REALKomerceNABÍDKA PRONÁJMU NEBYTOVÉHO PROSTORU, BRNO, UL. MERHAUTOVA
Číslo zakázky:  cr-n-0044-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  32 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nově vybudovaný, kompletně zrekonstruovaný nebytový prostor s výlohou, který se nachází v prvním podzemním podlaží cihlového, bytového domu ve vyhledávané lokalitě Brno – Černá Pole, na ulici Merhautova.

 

Celková plocha nabízeného nebytového prostoru činí cca 32 m2.

 

Dispozice:

 

Z hlavní ulice sejdeme k hlavnímu vchodu námi nabízeného nebytového prostoru. Nachází se v prvním podzemním podlaží cihlového, bytového domu a je tvořen hlavní místností a zázemím. Po vstupu se ocitneme v hlavní místnosti o rozloze cca 22 m2. Naproti vstupním dveřím se posuvnými dveřmi dostaneme do zázemí, které je tvořeno chodbou cca 6 m2, samostatným WC cca 1 m2 a technickou místností s umyvadlem cca 3 m2.

 

Prostor disponuje krásnou dlažbou ze žuly. Okna (výloha) a vstupní dveře jsou dřevěné. Co se týče vytápění, to je zajištěno podlahovým vytápěním Je zde vlastní elektrický bojler na ohřev vody. Možnost připojení kabelového internetu od společnosti UPC a O2.

 

Prostory jsou vhodné například pro kanceláře, obchod, výdejnu e-shopu. Výborná lokalita přímo na hlavní ulici! Parkování je možné před domem.

 

Informace o ceně u RK.

 

Prostory se nachází blízko zastávky MHD. Černá Pole jsou městská čtvrť severně od centra statutárního města Brna. Její katastrální území má rozlohu 2,46 km². Území pozdějších Černých Polí bylo k Brnu připojeno v letech 1850 a 1919. Černá Pole jsou od 24. listopadu 1990 rozdělena mezi samosprávné městské části Brno-sever, Brno-střed a Brno-Královo Pole. Žije zde přes 20 000 obyvatel.

 

K dispozici ihned, prohlídky jsou možné po domluvě!

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu n.musalkova@credoreal.cz.

 

Tuto zakázku má na starosti: Michaela Šopík Macková, +420 602 583 853

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,