NABÍDKA PRODEJE AREÁLU JATEK V OBCI SMRK (OKR. TŘEBÍČ)

CREDO REALKomerceNABÍDKA PRODEJE AREÁLU JATEK V OBCI SMRK (OKR. TŘEBÍČ)
Číslo zakázky:  cr-n-0189-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  4626 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  3 990 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi areál funkčních jatek (provoz: čerstvé maso-jatky) přímo v obci Smrk v okrese Třebíč.

Jedná se o uzavřený komplex s několika budovami s výbornou dostupností přímo u místní komunikace. Do současné doby je areál využíván k provozu čerstvých maso-jatek s platným auditem Krajské veterinární správy. Areál však umožňuje i jiné využití dle potřeb nového majitele.

Obec Smrk leží na severozápad cca 10 km od okresního města Třebíče. Nadmořská výška obce je 464 metrů nad mořem. Obec spadá do správního obvodu obce s rozšířenou působností Třebíč. Smrk se nachází asi 5 km od Vladislavi. Obec je dostupná mimo jiné z D1 přes Náměšť nad Oslavou po silnici č. 23.

Vlastní areál je uzavřený s možností vjezdu a je tvořen několika budovami. Hlavní objekt tvoří ocelová konstrukce, do které je vestavěna zděná budova sloužící k provozu jatek spolu s chladícími prostory, šatnami, sociální zařízení a kancelářemi s celkovou zastavěnou plochou 252 m2. K dispozici je dále skladová hala s dílnou, garáží a kanceláří s celkovou zastavěnou plochou cca 368 m2. Dále kotelna, pracovně technické prostory, venkovní sklady a přístřešky a vlastní pozemky.

Areál má celkovou výměru 4.626 m2.

K dispozici jsou veškeré IS (voda, elektřina, plyn), objekt má vlastní velkokapacitní 4 komorovou jímku o celkovém objemu 457 m3. Vlastní přípojka vody s délkou 600 m v plastu s napojením na obecní vodu, elektrická přípojka 230/380 V a pozemkem prochází plynovod (přípojka není zřízena). Vytápění je centrální TÚV s kotelnou s kotlem na dřevoplyn.

Vlastní pozemky umožňují všestranné využití dle potřeby. K nahlédnutí je znalecký posudek k technickému stavu staveb a také audit systému HACCP a SHP podle nařízení č. 854/2004/EC k provozu jatek.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu: m.mackova@credoreal.cz.

 

 

Cena: 3.990.000,- Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018, CREDO REAL s.r.o.