LUXUSNÍ KANCELÁŘE S VLASTNÍM PARKOVÁNÍM, BRNO – STŘED

CREDO REALKomerceLUXUSNÍ KANCELÁŘE S VLASTNÍM PARKOVÁNÍM, BRNO – STŘED
Číslo zakázky:  cr-n-0009-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  101 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  A - mimořádně hospodárná
Poplatky:  2.600,- Kč služby
Cena:  25 641 CZK za měsíc

O nemovitosti

V případě, že hledáte luxusní prostory pro svoji společnost a zároveň vyžadujete nadstandardní komfort pro sebe i své klienty, parkování až tří aut v garáži přímo v domě, kde se prostory nachází, tyto kanceláře jsou právě pro Vás!

Nabízíme Vám pronájem krásné a zároveň reprezentativní novostavby prostor, které se nachází v samém centru Brna, na ulici Minská.

Prostory jsou nabízeny jako celek, nacházející se ve zvýšeném přízemí nově postavené multifunkční budovy, zkolaudované v roce 2016.

Jedná se o dvě samostatné kanceláře, které si ale nájemce může předělat bez žádných komplikací na tři samostatné prostory.

Celková plocha prostor činí 78 m2. Součástí nabízeného prostoru je i nádherná terasa orientovaná do zahrady o celkové ploše 23 m2. Celková plocha tedy činí necelých 101 m2.

Dispozice:

-          Vstupní hala, která může sloužit i jako recepce – 13,9m2

-          Kancelář orientována do ulice – 29,4m2 – tuto je možno rozdělit na dvě kanceláře. Součástí této kanceláře je i skladová místnost.

-          Kancelář orientovaná do zahrady – 24,6m2 + terasa 11,1m2

-          WC pro invalidy – 4 m2

-          Další WC- 2,1m2.

 

V obou kancelářích je příprava rozvodu na vodu a odpad, díky kterým je zde možnost vybudování například kuchyňské linky.

Nabízené prostory působí díky terase a množství oken velmi světlým a luxusním dojmem. Podlahy v jednotlivých kancelářích a vstupní chodbě jsou pokryty specielní vinylovou povlakovou krytinou, která je tak kvalitní, že splňuje i podmínky i ze strany hygieny a provoz lékařských zařízení. Na sociálních zařízení se nachází protiskluzová dlažba. V jednotlivých prostorách jsou mimo jiné speciální a velmi kvalitní LED osvětlení atd. V oknech jsou zabudovány venkovní elektrické bezpečnostní žaluzie.

Zahrada, která je součástí domu je určena pro relaxaci vlastníků, či nájemců prostor v domě a její správa a údržba je již zahrnuta ve službách, které jsou součástí nájmu. Jednou z největších výhod je možnost pronájmu garážového stání.

Prostory, které Vám nabízíme, jsou vhodné zejména jako reprezentativní sídlo Vaší společnosti, a to nejen vzhledem, ale i velmi dostupnou cenou pro každého zákazníka.

Původně byly tyto prostory zkolaudovány jako ordinace a není problém je zpět na ordinace zrekolaudovat!

 

Nájemné činní 25.641,- Kč + DPH 21 %/měsíčně.

Zálohy na služby činní 2.600,- Kč + DPH/ měsíčně. (služby obsahují zálohy na vytápění a ohřev teplé vody 2.000,-Kč, záloha na úklid společných prostor a osvětlení 200,-Kč, záloha na vodu 400,-Kč). Elektřina bude přepsána přímo na nájemce.

Garážové stání činí 3.500,- Kč + DPH 21 % měsíčně. Možnost pronájmu až tří garážových stání v domě!

Další parkování je možné v nedalekém Sony centru.

Majitel požaduje vratnou kauci/jistotu ve výši tří nájmů.

Prostory lze pronajmout pouze plátci DPH.

 

Prohlídky jsou možné ihned, klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu: m.mackova@credoreal.cz, klíče v RK!

 

Nájemné činní 25.641,- Kč/měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,