ELEKTRONICKÁ DRAŽBA RODINNÉHO DOMU 2+1 V OBCI HEVLÍN, OKRES ZNOJMO

Úvod Dražby ELEKTRONICKÁ DRAŽBA RODINNÉHO DOMU 2+1 V OBCI HEVLÍN, OKRES ZNOJMO

ELEKTRONICKÁ DRAŽBA RODINNÉHO DOMU 2+1 V OBCI HEVLÍN, OKRES ZNOJMO

Kraj:  Jihomoravský kraj
Okres:  Znojmo

Dražba byla zrušena.

Číslo dražby:  2103139-CRG-AD
Začátek dražby:  6.5.2021 10:00
Konec dražby:  5.5.2021 09:34
Dražební jistota:  20 000 Kč

O nemovitosti

 

Jedná se dražbu rodinného domu o velikosti 2+1, který se nachází v malebné obci Hevlín, okrese Znojmo. Hevlín je velkou jihomoravskou obcí s 1370 obyvateli a najdeme ji jihovýchodním směrem od města Znojma v sousedství hranice s Rakouskem. Jižním směrem od obce je hraniční přechod Hevlín - Laa an der Thaya.

 

Plocha nabízené parcely č. 534/2 je celkové výměry 158 m2, šířka parcely je cca 9,6 m a délka cca 17,4 m.

 

Na parcele st. č. 534/2 se nachází řadový krajní rodinný dům. Jedná se o přízemní, nepodsklepený rodinný dům bez nyní využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníku, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Hevlín.

 

Dům je vhodný i jako chalupa nebo moc pěkné stavební místo.

 

Parkování je možné na vlastním pozemku. Pozemek leží v rovinném terénu a je přístupný po veřejné, zpevněné komunikaci.

 

Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 2+1 s kompletním sociálním zařízením. Původní stáří objektu je dle dostupných podkladových materiálů z roku 1950. V průběhu své celkové životnosti objekt procházel postupně rekonstrukcemi a modernizacemi prvků. V roce 2014 byly částečně opraveny podlahové krytiny a vnitřní omítky.

 

Dispozice:

K objektu je přístup z ulice přes dvoukřídlou bránu, za kterou se nachází menší dvorek táhnoucí se podél celého domu. Na pravé straně domu je vstup do objektu, kterým se dostaneme na rozlehlou chodbu o výměře cca 13,7 m2, která je prosvětlená okny po celé straně směrem do dvorku. Z této chodby pak vedou vstupy do kuchyně o výměře cca 9,6 m2. Z kuchyně dále vedou vstupy do obývacího pokoje s okny do ulice o výměře cca 21 m2 a do menšího pokoje o výměře cca 11 m2, který má okna do chodby. Z chodby se dále dostaneme na WC o velikosti cca 0,8 m2 a do koupelny o velikosti cca 6,9 m2 ze které vede vstup do nejzazší místnosti tohoto domu o velikosti cca 6,2 m2. Tato místnost byla zřejmě využívaná jako technická místnost.

 

Dům je napojen na IS (inženýrské sítě): elektřina, plynové vedení. Voda a kanalizace není připojená na pozemku, je zde studna. Dle obce Hevlín připojení na vodu a kanalizaci je možné, voda a kanalizace je v ulici natažena, ostatní domy napojené jsou. Je pouze nutné zažádat o připojení VAK Znojmo, taktéž požádat obec o povolení výkopu z cesty, jelikož se jedná o obecní pozemek a následně se připojit.

 

Dům ke dni dražby není pronajímán a je ihned volný.

 

Adresa

Hevlín 335, 671 69 Hevlín, Česko

Copyright © 2021,