ELEKTRONICKÁ DRAŽBA KRÁSNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU OV 3+1 S BALKÓNEM O CP 121 M2 V ŽÁDÁNÉ LOKALITĚ BRNO – STŘED

Úvod Dražby ELEKTRONICKÁ DRAŽBA KRÁSNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU OV 3+1 S BALKÓNEM O CP 121 M2 V ŽÁDÁNÉ LOKALITĚ BRNO – STŘED

ELEKTRONICKÁ DRAŽBA KRÁSNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU OV 3+1 S BALKÓNEM O CP 121 M2 V ŽÁDÁNÉ LOKALITĚ BRNO – STŘED

Kraj:  Jihomoravský kraj
Okres:  Brno-město

Dražba byla zrušena.

Číslo dražby:  21303151
Začátek dražby:  2.8.2021 13:00
Konec dražby:  2.8.2021 10:57
Dražební jistota:  100 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme Vám elektronickou dražbu krásného, cihlového a zároveň velmi prostorného bytu v osobním vlastnictví na ulici Veveří v Brně. Bytový dům, kde se bytová jednotka nachází je v bezprostřední blízkosti sousedícího parku. Byt je vhodný k bydlení, ale i jako investice do budoucna.

 

Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, a to zejména výměny původních topení WAF na topení ústřední radiátory pomocí plynového kotle, který se nachází přímo v bytě. Dále došlo k renovaci parket, oken, interiérových dveří. Byla zde vybudována nová koupelna s rohovou vanou, samostatné WC. V bytě jsou i dvě komory. Bytová jednotka má samostatné a velmi prostorné pokoje.

Předmět dražby působí velmi luxusním a světlým dojmem, a to i díky velké vstupní hale.

 

Celková užitná plocha bytu je cca 121 m2. Obytná plocha bytu je cca 89,5 m2.

 

Dispozice:

 Nabízený byt se nachází v řadovém, cihlovém bytovém domě, ve druhém nadzemním podlaží ze šesti. Za vchodovými dveřmi se ocitneme v prostorné chodbě, která je srdcem tohoto bytu o velikosti cca 18,95 m2. Z této chodby vedou vstupy do všech místností. Za dveřmi po levé straně se nachází úložný prostor o výměře cca 5,5 m2. Zde se nachází plynový kotel. Dále po levé straně jsou vstupy do 2 pokojů, každý o výměře cca 24,52 m2. Tyto pokoje jsou orientovány okny směrem do ulice, avšak hluk z místní komunikace není znát. Z chodby se dále vstupuje do útulné moderní koupelny s rohovou vanou o výměře cca 4,3 m2. Vedle koupelny je vstup na samostatné WC o výměře cca 1,3 m2 a vedle WC se nachází komora, kde je umístěna pračka. Tato komora je o velikosti cca 1,82 m2. V pravé části chodby se nachází vstup do dalšího pokoje o velikosti cca 21,98 m2. Tento pokoj je stejně jako sousední místnost – kuchyň, okna orientovaná směrem do vnitrobloku. Poslední vstup z chodby je do kuchyně o velikosti cca 18,48 m2. Kuchyň je vybavena rohovou kuchyňskou linkou, která nabízí dostatek prostoru. Z kuchyně je vstup na balkon o velikosti cca 2,34 m.

K bytu náleží sklep.

 

Měsíční náklady pro 5 osob činí 5.600, -Kč.

 

Bytový dům má úvěr, který byl použit na novou fasádu, výměnu oken do vnitrobloku a revitalizaci oken do ulice, celková částka úvěru činí cca 3.500.000, -Kč a délka úvěru je do září 2032. Na bytové jednotce samotné žádné zástavy ani věcná břemena nejsou.

 

 

Byt je ke dni dražby podnajímán s výpovědní lhůtou 3 měsíce.

 

Nabízený byt se nachází ve vyhledávané části města Brna, na ulici Veveří. Čtvrť sousedí přímo s historickým jádrem Brna, a proto má výrazně městský charakter s několika dopravně vysoce vytíženými ulicemi. Zástavbu čtvrtě tvoří mnohapatrové z velké části historické domy a řada reprezentativních domů, jako například honosné secesní nájemní domy na Konečného náměstí, jimž dominuje domovní blok Tivoli na nároží Konečného náměstí a Jiráskovy ulice. Dominantou celé čtvrti jsou tzv. „Brněnská Trojčata“ na Šumavské ulici. Do katastrálního území patří mimo jiné i Kraví hora, na níž je Hvězdárna a planetárium Brno.

V bezprostřední blízkosti tohoto bytu je veškerá občanská vybavenost. Velkou výhodou je park, který je pár kroků od bytu a uprostřed něj se nachází oblíbená kavárna. Parkovaní je možné v postranní ulici.

 

Budou pořádány prohlídky, a to:

22. července 2021 v 16 hodin

27. července 2021 v 16 hodin

Pokud máte zájem o prohlídku, je zapotřebí se na ni předem objednat na telefonním čísle 722 455 455.

Adresa

Veveří 488/60, Brno

Copyright © 2023,