https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM RD/ HOSPODÁŘSKÉ USEDLOSTI 4+1 V OBCI SLAVÍKOVICE

CRGDomy a vilyPRONÁJEM RD/ HOSPODÁŘSKÉ USEDLOSTI 4+1 V OBCI SLAVÍKOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0246-20
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  1653 m2
Zastavěná plocha:  305 m2
Zahrada:  890 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám do pronájmu pěkný a zároveň rozsáhlý, samostatně stojící rodinný dům se sklepy, zahrádkou a garáží nacházející se v obci Slavíkovice v okrese Třebíč. Nabízená nemovitost, rodinný dům s číslem popisným, se nachází v klidné části obce, přímo u místního kostela svaté Kateřiny, při místní komunikaci s dobrou dostupností.

 

Celková plocha nabízené nemovitosti činí 1.653 m2 (celek tvoří celkem 5 parcel), z toho pozemek se stavbou – zastavěná plocha činí 170 m2, kde užitná plocha rodinného domu je asi 135 m2, další pozemek vedený jako zbořeniště s výměrou 178 m2, dále dvě zahrady o celkové výměře 890 m2 a trvalý travní porost s výměrou 415 m2.

 

Stavba disponuje samostatným WC, koupelnou s vanou, kuchyní a čtyřmi pokoji. Jedná se o samostatný objekt se sedlovou střechou s rozsáhlým půdním prostorem. RD je částečně podsklepen. Ve sklepě se nachází kotelna s kotlem na tuhá paliva a ústředním vytápěním. V případě potřeby je možné přejít na elektrické vytápění, které je výhodné možností nízkého a vysokého tarifu.

 

Dispozice:

V závětří před vstupními dveřmi je uzavíratelný vstup na půdu. Za vstupními dveřmi se nachází chodba. Z této chodby je hned po levé straně samostatný vstup do jednoho z pokojů s malou chodbou, která může sloužit jako šatna. Dále se z chodby vstupuje do kuchyně, zde se nachází stará kuchyňská linka s dřezem, samostatné umyvadlo, plynový sporák s elektrickou troubou (plyn je připojen pouze na bombu, která se umísťuje vně objektu). Z kuchyně je dále vstup do koupelny s vanou. K dispozici je také komora s přístupem přímo z kuchyně. Z hlavní chodby je dále vstup do dalších 3 pokojů a nachází se zde samostatné WC, nedokončená další koupelna a vstup do kotelny (sklepa).

 

K dispozici je v přední části u domu samostatně stojící garáž, zahradní domek původně sloužící k chovu ptactva, podzemní vzájemně propojené prostorné sklepy s klenbovými stropy a hospodářské stavení se spoustou prostoru pro chov domácích zvířat, skladování, dílny apod. Nachází se zde také suché WC, situované před vstupem na zahradu. Přes hospodářské stavení se prochází jak do sklepů, tak se dá projít do zadní zahrady.

 

Co se týče inženýrských sítí, nemovitost je napojena na elektřinu 230/400 V, voda – vlastní studna na pozemku u domu, která je napojena a další přípojka vodovodního řádu jiného vlastníka s ročním účtováním dle skutečné spotřeby (cena jen 10,-/m3). Dále je zde vlastní původní septik (3 komorový s kapacitou cca 6,5 m3) s trativodem u příjezdové cesty.

 

Nájem činí 10.000, -Kč měsíčně.

Elektřina přepsána na nájemce.

Kauce 10.000, -Kč.

 

Slavíkovice jsou obec v okrese Třebíč, asi 3 km na jihovýchod od města Jemnice. Bítov u Vranovské přehrady je vzdálen pouhých 17 km a města Znojmo a Třebíč asi 40 km. Žije zde 208 obyvatel. Obcí prochází silnice druhé třídy II/408. Sousedními obcemi sídla jsou Mladoňovice, Lhotice, Kdousov, Kostníky a Jemnice.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK, objekt je volný ihned!

 

 

V případě zájmu o prohlídku či informace nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

 

 

Cena: 10.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,