PRONÁJEM RD 2+1 BÍLOVICE NAD SVITAVOU

CREDO REALDomy a vilyPRONÁJEM RD 2+1 BÍLOVICE NAD SVITAVOU
Číslo zakázky:  cr-n-0005-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  363 m2
Zastavěná plocha:  63 m2
Zahrada:  300 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  2.600,- Kč
Kauce:  18.000,- Kč
Cena:  15 400 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu pěkný, udržovaný dům s vlastní zahradou, terasou a s možností parkování na pozemku domu. Dům se nachází v krásném prostředí údolí řeky Svitavy na začátku obce Bílovice nad Svitavou vzdálené od Brna pouhých 10 minut autem. Tenhle dům je situován v klidné lokalitě, v krásnem prostředí a v jeho okolí je spousta lesů, které jsou stvořené pro rekreaci a vycházky.

                                                                                                                            

 

Celková plocha činí cca 363 m2, z toho zastavěná plocha činí cca 63 m2 a zahrada činí cca 300 m2. Užitná plocha domu je cca 80 m2.

 

 

Dispozice:

Při příchodu do domu se ocitáme v předsíni, na které je situováno WC a komora. Po pravé straně je chodba, kde se nachází zrekonstruována koupelna s vanou, umyvadlem, elektrickým bojlerem a hned vedle je další komora. Z chodby je taktéž vstup do prostorného pokoje sloužícího momentálně jako dětský pokoj, v kterém zůstává praktický gauč. Z tohoto sluncem prosvětleného pokoje je krásny výhled na okolitou přírodu a zahradu patřící k domu. Rovně z chodby vcházíme do kuchyně vybavené kuchyňskou linkou, ledničkou, plynovým sporákem s troubou a stolem s rohovým posezením. Z kuchyně se dostáváme do druhého pokoje, který momentálně slouží jako ložnice. Z obou tyhle pokojů je výhled na ulici a jsou situována na východní stranu.

 

Dům je v původním, ale v dobrém stavu. Vyměněná jsou plastová okna a je celý podsklepený. Do sklepa se vchází z venku, dveře jsou situována pod terasou. Ve sklepě se nachází pračka a plynový kotel na topení. Má krásnou velikou zahradu o rozloze cca 300 m2. Na zahradě je možnost udělat si hezké posezení se stolem, kde můžete trávit svůj čas s rodinou nebo přáteli u skleničky dobrého vína. Taktéž je možnost využívat i terasu, která je na výborným místě, přímo před vchodem do domu samotného.


Velkou výhodou tohoto rodinného domu je možnost parkování hned vedle domu za vstupní bránou. Je zde místo minimálně pro tři osobní auta.

 

Dům je připojený na místní vodovod, kanalizaci, elektrickou sít i plynovod a poskytovatelem internetu je O2.

Obec Bílovice nad Svitavou se rozkládá severně od města Brna, se kterým je spojena přes městskou část Maloměřice-Obřany autobusovou linkou č. 75 Integrovaného dopravního systému. Obcí klikatě a svažitě vede okresní silnice od Brna, která se rozdvojuje ve směru na Adamov a na Řícmanice, Kanice, Babice nad Svitavou a Ochoz u Brna.

Jde o velmi lukrativní, klidnou a vyhledávanou lokalitu. Do centra Brna jezdí integrovaná doprava i vlaky.

 

Majitel požaduje měsíční nájem ve výši (15.400,- Kč + 600,- Kč zálohy na vodu) + 2.000,-Kč zálohy na energie.

Kauce je ve výši jednoho měsíčního nájmu.

 

Majitel si nepřeje zvířata a preferuje rodiny s dětmi nebo pracující páry. Tahle nemovitost je určena maximálně pro 3 osoby.

Dům je volný ihned. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

Cena: 15.400,- Kč / měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,