https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM PĚKNÉHO, SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RD 4+1 V OBCI PRŠTICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PĚKNÉHO, SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RD 4+1 V OBCI PRŠTICE

CRGDomy a vilyPRONÁJEM PĚKNÉHO, SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RD 4+1 V OBCI PRŠTICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0225-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  656 m2
Zastavěná plocha:  241 m2
Zahrada:  322 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte krásné místo pro bydlení, ale přitom již nechcete bydlet v bytě? Máme pro Vás krásný rodinný dům se zahradou a garáží.

Tento prostorný rodinný dům se nachází v obci Prštice, která je vzdálena od Brna přibližně cca 20 minut cesty. Jedná se o samostatně stojící, velmi útulný rodinný dům o dispozici 4+1. Součástí pronájmu jsou dvě garáže, z toho jedna s dílnou, dále sklípek a zahrada. Nemovitost působí velmi příjemným a domácím dojmem.

 

Celková plocha činí 656 m2, z toho zastavěná plocha činí 241 m2, zahrada činí 322 m2 a garáž činí 23 m2. Užitná plocha domu činí cca 153,6 m2.

 

Dispozice domu:

Před domem se nachází předzahrádka, k hlavním bezpečnostním dveřím vedou schody. Za hlavními dveřmi se nachází chodba (cca 10,5 m2), ze které je přístup do čtyř průchozích pokojů. Po levé straně se nachází obývací pokoj o výměře cca 16 m2, ze kterého je taktéž přístup do pokoje o výměře cca 10,8 m2. Po pravé straně od vchodových dveří se nachází velmi prostorná ložnice o výměře cca 18,5 m2, ze které je přístup do posledního pokoje o velikosti cca 11,6 m2. Za vstupní chodbou se nachází velmi útulná zimní terasa o velikosti cca 68 m2, ze které se vchází do kuchyně (9,6 m2), která je vybavena krásnou kuchyňskou linkou s myčkou a mikrovlnnou troubou. Další místností je samostatné WC s umyvadlem o velikosti cca 1,8 m2 a koupelna (cca 6 m2) vybavená vanou s krytem, umyvadlem, zrcadlem s bodovými světly a bojler. Dále se zde nachází pračka.

Velkou výhodou je prostorný dvůr, na kterém se nachází prádelna a sklep. Ze dvora se vchází na krásnou zahradu o výměře 322 m2.

K domu náleží dvě garáže, jedna je samostatná na dálkové ovládání, druhá se nachází taktéž domu, se vstupem do dílny. Před touto garáží se nachází další parkovací stání.

Co se týče inženýrských sítí je zde elektřina 220 i 380 V, obecní voda, a i vlastní studna. Ohřev vody i vytápění domu je zajištěno elektrickým kotlem a bojlerem.

 

Nájem činí 18.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.000,-Kč pro čtyři osoby, každá další osoba 500,-Kč navíc.

Kauce činí 18.000, -Kč.

 

Dům je volný ihned a prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

 

Obec Prštice má velmi dobrou občanskou vybavenost. Najdeme zde obchody, poštu, základní školu, autoservis, restaurace atd. Co se týče dopravy, jezdí zde integrovaná doprava z Brna.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK je jedna měsíční platba.

 

Cena: 18.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42