https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO RD 4+KK, V MORAVANECH U BRNA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO RD 4+KK, V MORAVANECH U BRNA

CRGDomy a vilyPRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO RD 4+KK, V MORAVANECH U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0075-20
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  674 m2
Zastavěná plocha:  141 m2
Zahrada:  533 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Rádi byste svůj volný čas trávili v domě se zahradou, přitom v bezprostřední blízkosti Brna? Tato nemovitost je přímo pro Vás!

Nabízíme Vám k pronájmu samostatně stojící rodinný dům s pozemkem a zahradou, nacházející se v klidné části obce Moravany u Brna v okrese Brno venkov.

Celková užitná plocha objektu je 217 m2. V užitné ploše nejsou započítány terasy.

Celková plocha pozemku činí 674 m2, z toho zastavěná plocha činí 141 m2 a zahrada 533 m2.

Dispozice:

Hlavní vstup do objektu je přes stylové kameninové schodiště a za hlavními dveřmi se nachází prostorné zádveří s chodbou. V 1.NP se dále nachází prostorný obývací prostor s kompletně vybavenou moderní a velmi praktickou kuchyní o celkové ploše 59,45m2. Spotřebiče jsou zde použity značky BOSCH a LG. Z kuchyně i obývacího prostoru jsou vybudovány výstupy přímo do zahrady, což zpříjemní bydlení především v letních měsících. Kuchyně má k dispozici také samostatnou komoru (spíž). Dále je zde průchod do prostoru sociálního zařízení samostatného WC a koupelny a technické místnosti, která je navíc propojena samostatným vstupem s garáží a také dalším vstupem do zahrady. Garáž má celkovou plochu 18,46m2 a je přístupná z domu i z venku.

Z přízemí vede přímé schodiště s kvalitními dřevěnými nášlapy a moderním nerezovým zábradlím do 2.NP. V tomto patře se nachází prostorná chodba o celkovou plochu 16,48 m2, samostatné WC o výměře 1,74m2, velká koupelna o celkové ploše 13,35 m2 a celkem 3 prostorné pokoje o výměře 16,51 m2, 17,96 m2 a 11,34 m2. Každý pokoj má také samostatný vstup na terasu, a to jak v přadní části nemovitosti, tak v zadní části s výhledem do zahrady.

Koupelna je luxusní, velmi prostorná s vanou, dvěma pultovými umyvadly, osvětleným zrcadlem, prostorným sprchovým koutem a vkusně obložená kvalitním keramickým obkladem se vzorem. Použita je zde také kvalitní sanita.

Dva pokoje mají společnou šatnu s vestavnými skříněmi. V pokojích je použita kvalitní plovoucí podlaha a chodby jsou obloženy kvalitní kameninovou dlažbou pro snadnou údržbu.

Další větší pokoj má samostatnou šatnu s vestavnými skříněmi s úložným prostorem.

V domě je i půda, která poskytuje majitelům úložný prostor, je samozřejmě zateplená. Vzhledem k její výšce by nebyl problém vybudovat podkrovní bydlení.

 

Vytápění je centrální zajištěno moderním systémem zn. Vaillant s plynovým kotlem a radiátory s chytrou regulací a zásobníkem pro ohřev užitkové vody. Některé místnosti v domě jsou vytápěny podlahovým vytápěním, především koupelna v patře.

Nemovitost je vybavena kvalitním centrálním vysavačem, což je velkou výhodou především pro pravidelný úklid a údržbu domova.

Objekt je komplexně zabezpečen kvalitním EZS (elektronický zabezpečovací systém), je napojen na veškeré IS (inženýrské sítě), a to elektřinu, vodu, plyn i kanalizaci. Objekt má komplexní strukturovanou síť pro rozvody médií (IT, TV apod.). Na zahradě je nádrž na dešťovou vodu.

Dům má sice jednu garáž a jedno parkovací místo před ní.

Nájem činí 35.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.000, -Kč měsíčně.

Kauce činí 40.000, -Kč.

Dům je volný od 1. května 2020, prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě.

 

Moravany jsou obcí vzdálenou 7 km jihozápadně od Brna.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení. 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 35.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42