https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM KRÁSNÉHO, NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO RODINNÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ V ŽIDLOCHOVICÍCH, OKRESE BRNO-VENKOV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM KRÁSNÉHO, NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO RODINNÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ V ŽIDLOCHOVICÍCH, OKRESE BRNO-VENKOV

CRGDomy a vilyPRONÁJEM KRÁSNÉHO, NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO RODINNÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ V ŽIDLOCHOVICÍCH, OKRESE BRNO-VENKOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0115-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  743 m2
Zastavěná plocha:  273 m2
Zahrada:  416 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruovaný, cihlový, koncový řadový rodinný dům o dispozici 3+1 se zahradou, předzahrádkou a garáží, který se nachází v Židlochovicích nedaleko koupaliště.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Mateřská škola cca 400 m, Základní škola cca 650 m, obchod s potravinami cca 400 m, zastávka hromadné dopravy cca 650 m, Zámek Židlochovice cca 600 m, Městský úřad cca 750 m, a mnoho dalšího.

Velkou výhodou je výborná dostupnost do centra Brna, které je vzdálené přibližně 18 km. Vlakem tato cesta trvá přibližně 40 minut.

Dispozice:

První, co Vás zaujme před vstupem do nemovitosti je oplocená předzahrádka patřící k domu. Za vstupními dveřmi se ocitneme na prostorné chodbě o výměře cca 8,20 m2, ze které je vstup do obývacího pokoje, kuchyně a na zimní zahradu. Po levé straně vcházíme do již zmiňovaného obývacího pokoje o velikosti cca 16,40 m2, který disponuje vstupy do kuchyně, koupelny s WC a do pokoje. Obývací pokoj je orientovaný na Západ. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, elektrickou troubou, myčkou nádobí a lednicí. Kuchyň je orientována na Východ. Další místností je koupelna (cca 3,20 m2), ve které se nachází kondenzační plynový kotel značky BAXI, kterým je vytápěna nemovitost pomocí ústředního topení. Dále tu je umyvadlo, zrcadlová skříňka, sprchový kout a WC o výměře cca 1,20 m2. Z obývacího pokoje je vstup do dvou průchozích pokojů, které jsou oba o výměře cca 15,80 m2 a oba jsou nabízené bez vybavení. První pokoj je orientovaný na Západ a druhý na Východ. Velkou výhodou druhého pokoje je možný vstup na uzavřenou prosklenou terasu.

Uzavřená prosklená terasa (cca 17 m2), kterou lze využít také jako zimní zahradu, se nachází za rodinným domem a je z ní možný vstup na prostornou půdu o velikosti cca 83,60 m2 a do sklepa o výměře cca 24,50 m2. Z terasy je také vstup na dvorek, který je vydlážděný a navazuje na krásnou zahradu o velikosti 416 m2. Z dvora je taktéž vstup do místnosti, která může sloužit například pro úschovu nářadí. Tato místnost je velikosti cca 7 m2. V neposlední řadě se ze dvora vchází do garáže o velikosti cca 16,70 m2, do které je nájezd z ulice, hned vedle rodinného domu. Výška nájezdu do garáže činí cca 2 m a šířka nájezdu činí cca 2,30 m. Garáž má plechová dvoukřídlá vrata.

Na zahradě se nachází kopaná studna přibližně 5 metrů hluboká k využití například pro zalévání zahrady, dále zde rostou tři stromy, planá švestka, planá meruňka a ořešák.

Rodinný dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn. Jak je výše zmíněno, pro užitkovou vodu je zde studna.

Rodinný dům prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí, která se týkala nové střechy, která je nyní sedlová s plechovou krytinou, rozvodny elektřiny jsou v mědi, nový rozvod plynu, nové rozvody vody, nová plastová okna, nové plovoucí podlahy v celém domě.

Celková plocha činí 743 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 292 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří rodinného domu činí 273 m2 a zastavěná plocha a nádvoří garáže činí 19 m2. Zahrada činí 416 m2, užitná plocha domu činí cca 218,40 m2, z toho obytná plocha činí cca 48 m2, uzavřená terasa činí cca 17 m2, garáž činí cca 16,70 m2, úložný prostor činí cca 7 m2, půda činí cca 83,60 m2, sklep činí cca 24,50 m2.

 

Poplatky:

Nájem činí 13.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 700, -Kč měsíčně. Ve službách je obsažena záloha na vodné stočné.

Elektřina a plyn se přepisují na nájemce.

Vratná kauce činí 14.000, -Kč.

Provize realitní kanceláři činí jednu měsíční platbu.

Dům je volný ihned a je vhodný maximálně pro 4 osoby. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK.

 

Popis lokality:

Město Židlochovice leží 18 km jižně od Brna v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Jedná se o vinařskou oblast ve Velkopavlovické podoblasti.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže vedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42