https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO RD 4+1 V OBCI UHŘICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO RD 4+1 V OBCI UHŘICE

CRGDomy a vilyPRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO RD 4+1 V OBCI UHŘICE
Číslo zakázky:  crg-n-0100-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  433 m2
Zastavěná plocha:  138 m2
Zahrada:  295 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  2 999 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi nemovitost k bydlení – rodinný dům v obci Uhřice, v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji. Jedná se o rodinný dům nacházející se na okraji obce s výbornou dostupností do okolních měst.

Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Je zde rozvedena nová elektřina v mědi, jsou zde plastová okna i plastové vchodové dveře, nová kuchyňská linka, interiérové dveře, pěkná koupelna i WC a mnoho dalšího. Dům je řádně zaizolovaný. Současní majitelé položili beton, polystyren 10 a až následně lamino. Jsou zde nové odpady.

Dům se nabízí téměř plně vybavený. Jedna ložnice zůstává tak jak je, u druhé si majitelé odvezou postel. Kuchyň je nová a je také součástí prodeje. Jsou zde dokonce kamna na propan-butan, vybavený obývací pokoj a v úklidové místnosti je pračka.

Rodinný dům je zděný, polo-řadový se sedlovou střechou a vjezdem na vlastní pozemek. Obytná část je podsklepena a tvoří obytnou jednotku s dispozicí 4+1 + šatna + technická místnost. Půdní prostor nad ní je přístupný z chodby v domě dřevěným schodištěm. Do sklepa je vstup z technické místnosti zděným schodištěm. Sklep je klenutý a přímo vybízí k vybudování vinného sklepa, ale je možné jej samozřejmě běžně využívat např. na uskladnění potravin aj. Skládá se ze dvou propojených místností o výměře cca 14,3 m2 a cca 11,1 m2.

Hlavní vstup do rodinného domu je vstupními bezpečnostními dveřmi do obytné části, která je využívána jako hlavní obývací část a její výměra je cca 20,9 m2. Je zde nová kuchyňská linka se spotřebiči. Z kuchyně je vstup do dvou samostatných ložnic, jedna o výměře cca 19,3 m2 a druhá cca 20,8 m2. Z obývací části je dále vstup do krásné a světlé haly se skříněmi o výměře cca 11,7 m2. Z této místnosti je vstup do dalšího pokoje o výměře cca 14 m2, ve kterém je obývací stěna i sedačka. Obojí zůstává. Z této místnosti vejdeme do velké komory / šatny o výměře cca 3,7 m2 a koupelny o celkové ploše cca 2,6 m2. V koupelně je umyvadlo, vana a otopný žebřík. Když se vrátíme zpět do haly, vejdeme dále do předsíně o výměře cca 2,9 m2, dále je zde vstup na samostatné WC s umyvadlem o výměře cca 1 m2 a technické místnosti o výměře cca 5,5 m2, kterou je bez problémů možné využívat také jako obytnou místnost. Je zde elektrický boiler zajišťující ohřev vody v domě. Z technické místnosti je dále vstup do sklepa, který je zmíněn již výše. Z předsíně jsou za dveřmi dřevěné schody, které vedou na rozsáhlou půdu o výměře cca 83,80 m2. Ta přímo vybízí k vestavbě obytného podkroví, minimálně dvou velkých pokojů.

 

Nabízený objekt je vhodný především pro bydlení, ale i k rekreaci.

 

IS (inženýrské sítě) – objekt je napojen na elektřinu 230 V, obecní vodovod, plyn a je zde jímka cca 2 m3. Vytápění domu je pomocí plynových Waf, ohřev vody elektrickým bojlerem. K internetu využívají současní majitelé služby O2.

 

Celková plocha má výměru 433 m2, z toho je pozemek 138 m2 veden jako zastavěná plocha a nádvoří se stavbou s číslem popisným a další pozemek s výměrou 295 m2 vedený jako zahrada.

Užitná plocha bez schodiště je cca 211,6 m2, z toho přízemí má cca 102,4 m2, půda je o výměře cca 83,80 m2 a sklep o výměře cca 25,4 m2.

 

Popis lokality:

V obci Uhřice je mateřská škola a první stupeň základní školy. Dále je tu knihovna, aquapark, pošta, potraviny COOP Jednota, atd. Doprava je zabezpečována autobusy společnosti ČSAD Kyjov v rámci integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (IDS JMK). Autobusy jezdí do měst Brno a Kyjov podle platných jízdních řádů linek 106 a 660. Obec Uhřice je cca 13 km od Kyjova, cca 14 km od Slavkova u Brna, cca 36 km od Brna, cca 33 km od Vyškova a cca 34 km od Hodonína.

 

V kupní ceně není zahrnuta odměna RK.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu. Dům je volný ihned, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42